Sayfa 434/609 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon
Arama sonucu : 4868 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1. Merkez bankası başkanı görevden alınmazsa bu seneye 4000 lot biriktirebildim temettüye kadar.. Allah bereket versin.. Geçen pazartesi salı sağlayadığı iskonto için patronumuza çok tşkler
    OMAHALI

2. Yurdum borsasında hisse fiyatlanmaları saçma sapan!

Pınar grubunun mali olarak en kötü durumda olan, finans borcu çık yüksek, sürekli zarar eden şirketi PİNSU en yüksek oranda primlenmiş, özsermayenin 4 katına işlem görüyor!

Her bakımdan grubun en iyi şirketi, pek önemli miktar finans borcu olmayan, faliyetlerinde çok yüksel oranda kar üreten PETUN çok daha az primlenmiş, sadece özsermaye civarında işlem görüyor!

Borç miktarından,, Özsermayeden,cirodan, faliyet karından, FK dan nerden bakarsan bak abartılı bir orantısızlık dengesizlik! Tam bir borsa saçmalığı!

3.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Yurdum borsasında hisse fiyatlanmaları saçma sapan!

Pınar grubunun mali olarak en kötü durumda olan, finans borcu çık yüksek, sürekli zarar eden şirketi PİNSU en yüksek oranda primlenmiş, özsermayenin 4 katına işlem görüyor!

Her bakımdan grubun en iyi şirketi, pek önemli miktar finans borcu olmayan, faliyetlerinde çok yüksel oranda kar üreten PETUN çok daha az primlenmiş, sadece özsermaye civarında işlem görüyor!

Borç miktarından,, Özsermayeden,cirodan, faliyet karından, FK dan nerden bakarsan bak abartılı bir orantısızlık dengesizlik! Tam bir borsa saçmalığı!
    Haklı söze ne denir ki, diğer gıda firmalarının dolaştığı fiyatlara bakarsak
    bist bir kumrhanedir demek az kalır.
    Sütde karlılık düşük ama , defter değerine göre bedava kalmış mış

4.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku

Sayfa 434/609 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •