Sayfa 434/819 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon
Arama sonucu : 6552 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. ne olacaktı yani 4.7 tl defter değeri olan sadece % 17 halka açık kâğıdı bedavadan mı dağıtacaklar dünde 1.58 -1.59 lardaydı bugünde aynı millette maliyet zaten yüksek veren varsa versin diyorlar

2. Tahta çok haraketli başladı.

3. Buralar Yapı Kredi için satın değil alım yerleri diğer bankalara baktığın zaman aradaki fark Bir Hayli açıldı. Buradan satıp da ne alacağız.Piyasaların olumlu olacağını düşünüyorum 2019 un ilk çeyreği Bence Borsalar için iyi olacak Amerika'nın faiz artırımı iyiydi şu an olumsuz bir hava olsa da Piyasalar bunu olumlu algılayacaktır. Yatırım tavsiyesi değildir

4. Garan ı 5 kişi okuyor
    Bedelli akbnk yı kimse okumuyo
    Burayı ise 28 kişi!!!

sağlam mal yıkmışlar KY ye belli..

1 ay önce bir bankanın aracı kurumunda idim..
    Gelen telefonları yüzde 30-40 ı ykbnk sordu..(ne olacakkkkk )
    Bir tanesi 1.68 e 1 Milyon lot satış yazdırdıydı...

Uzun vadeci kurumsal SATTI kısa vadeli çok ucuzcu tayfa ALDI..
    Millet 2-3 kademe peşinde..

5. https://i.hizliresim.com/16rnlG.png tahmin ettiğim gibi oldu küçük yatırımcıyı silkelediler bugün küçükler 50 lot mal almış 5 milyon lot mal satmış gözüküyor babalar almış malı birkaç gün daha bu seviyede güç toplarsa önce 1.65 sonra 1.70 doğru hareket başlar yeterki babalar mala doysun

6. hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

7. Bir kağıdı alıp satarken kendiniz araştırın kendiniz karar verin, Ali ne demiş Veli ne demiş Lütfü ne demiş hiç takmayın, ben hisse alırken haftalık grafiğe bakıyorum herkesin bir tarzı vardır bu benim tarzım...
    Sizde kendi tarzınızı belirleyin...

hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

8. diğer yani küçük yatırımcı 2 bin lot mal almış 5 milyon altıyüz elli yedi bin lot mal satmış yani bugün küçük yatırımcıyı silkelemişler tahtadan

Sayfa 434/819 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •