Sayfa 434/964 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534934 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Rakamlar sallamadır. Ama buna benzer bir şey düşünmüşlerdir dye tahmin ediyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    O zamanlar muafiyet başvurusunu yayınlamadıklarını belirtmiştim. 30-40 kuruş değildi fiyatlar. Bu hissede lot sayısı neden bu kadar
    Çok sanıyorsunuz. Olay basitti. Arel bank borcunu bedelli yaparak çıkarmak istediklerini düşünüyorum.
    600 milyon lotun 500 milyonun sat. Kendine kalan 100 milyon hissenin bedelli parasını çıkar. Sonra bedelli yap milletten parayı topla.
    Ben ss in ilk planının bu olduğunu düşünüyorum. Kimsenin aklıyla falan dalga geçmiyorum. Zaten bu planın başarılı olmadığını söylüyorum. Civciv falan bilmem.
    Üç beş kuruştan 500 milyonu satacak, şirket kontrolünü kaybedecek, budan edindiği parayla kendinde kalan 100 milyon lotun bedelli maliyetini çıkaracak)))

Civcivlerin bile iq bu matığun çok üstündedir, onlarda yemez ))

Ybunhisseketi bu kadar ucuza vererek şşrjetşn kontrolünü tananenkaybeyme yetine, isteseler tahsisli sermaye artılşı veya başka şekilde ıortaklıklarka veya zt elindeki ve iştiraklerin kontrolundeki bu Kervn hisseleri topluca çok daha yuksek fiyatlarda nitelikli bir yatırımcıya satarak, farklı ortaklıklarla bunkadar hisseyi kaybetmeyende gerekli nskit kaynakları sağlarkardı..

Sonuçta ozaman için bir kaç yüz milyon nakit kaynağı sağlansaydı şirketin hiç finans problemi kalmaz veya ipotek icraa problemi olmazdı. Bu kadar gayrinenkulu olan bir şşrket her türlü ortaklıklarla bu nakit kaynağı bulurdu.

SPK da diyorki bir çok süreçler muvazaalı dolaplarla örülü,,. herşey niyet ile ilgili

3.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Üç beş kuruştan 500 milyonu satacak, şirket kontrolünü kaybedecek, budan edindiği parayla kendinde kalan 100 milyon lotun bedelli maliyetini çıkaracak)))

Civcivlerin bile iq bu matığun çok üstündedir, onlarda yemez ))

Ybunhisseketi bu kadar ucuza vererek şşrjetşn kontrolünü tananenkaybeyme yetine, isteseler tahsisli sermaye artılşı veya başka şekilde ıortaklıklarka veya zt elindeki ve iştiraklerin kontrolundeki bu Kervn hisseleri topluca çok daha yuksek fiyatlarda nitelikli bir yatırımcıya satarak, farklı ortaklıklarla bunkadar hisseyi kaybetmeyende gerekli nskit kaynakları sağlarkardı..

Sonuçta ozaman için bir kaç yüz milyon nakit kaynağı sağlansaydı şirketin hiç finans problemi kalmaz veya ipotek icraa problemi olmazdı. Bu kadar gayrinenkulu olan bir şşrket her türlü ortaklıklarla bu nakit kaynağı bulurdu.

SPK da diyorki bir çok süreçler muvazaalı dolaplarla örülü,,. herşey niyet ile ilgili
    Şirket kontrolü kolay kolay kaybedilmez. Bloke olunca lotlar ne oldu? Kaç lot toplandı.
    Şirketi ele geçirebildimi ky. By zaten ışık görmeden gelmez. Neyse nasıl isterseniz öyle düşünün.
    Otelleri satmak çok kolay olmasa gerek. Hele üzerlerinde ipotek varken. Gayrimenkullere gelince zaten amaç otelleri
    Ve ilişkili şirketleri, gayimenkulleri kaptırmamak. niye satsın. Tahsiisli demişsiniz, tahsislide kim para koyar.
    Dediğim gibi çok uzar gider bu konu. Zaten başarılı olamadılar planlarında. Bu arada civcivlerle falan işim olmaz.

4. Herşey niyetle ilgili demişsiniz. Sanki ben eski yönetimin niyetleri iyimiydi dedim. Demedim tabiki.
    Eski yönetimi savunacak halimiz yok herhalde.

5. İnşallah bu hafta bülten çıkar ve hayırlı haberi alırız

6. Kervan ismini almamış iken almıştım bunu! Hakikaten bunun ismi neydi? Ceylan mıydı?
    Kervan olduğunda,otelleri devraldığında başladı tartışmalar ve çok bilmiş iki sözde ky vardı.
    Şöyle olacak, böyle olacak...
    Bi ikim olmadı...
    Bundan sonra ne olur...
    Herşey olur...
    Yeterki ky kazanmasın peşindeler...

7.  Alıntı Originally Posted by kervanzede Yazıyı Oku
    İnşallah bu hafta bülten çıkar ve hayırlı haberi alırız
    Hocam bu hafta bültenin geleceğini düşünmüyorum.
    Neden derseniz geçmiş yıl bültenlerinin analizini yaptım.
    Aralık ayları için:
    2013. 20 ve 31 aralık
    2014. 16 ve 30 aralık
    2015. 17 ve 28 aralık
    2016. 19 ve 27 ve 29 aralık
    2017. 15 aralık

Tarihlerinde bülten yayınlanmış.
    Tahminim haftaya yayınlanır bülten. Bu bir istatistik tabi.
    Kesin geçerliliği yok.

8.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Hocam bu hafta bültenin geleceğini düşünmüyorum.
    Neden derseniz geçmiş yıl bültenlerinin analizini yaptım.
    Aralık ayları için:
    2013. 20 ve 31 aralık
    2014. 16 ve 30 aralık
    2015. 17 ve 28 aralık
    2016. 19 ve 27 ve 29 aralık
    2017. 15 aralık

Tarihlerinde bülten yayınlanmış.
    Tahminim haftaya yayınlanır bülten. Bu bir istatistik tabi.
    Kesin geçerliliği yok.
    En azından umutları koruma adına bu analiz rahatlatıcı..

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 434/964 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534934 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •