Sayfa 434/548 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. 5,80 e kadar bastı ya.... ilginç bi kağıt yeminle bu dgzte..

2. Toplayamadi demek ki, bir sorti daha yapacak, nasil olsa alan yok, topladigi kardir.

3.  Alıntı Originally Posted by rabıta Yazıyı Oku
    daha almadım. henüz yazılmadım da. bekliyorum.. işlem yaptığım kurum ısrarla kozaa diyor ama ne dersiniz...
    Sayın rabıta, ben aracı kurumlara çok fazla itimat etmeyin derim. Bence bildiğiniz gibi yapın. Sonuçta oradakiler de çok biliyor olsalardı kendilerine çalışırlardı. Ayrıca bilmiyorum ben kendi yapım gereği direk aracı kurum önerisi ile hareket etmeyi sevmiyorum. Ama yine de sizin kararınız. Bol kazançlar dilerim.

***DGZTE*** DOĞAN GAZETECİLİK A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)

23.05.2018, 18:24:52

***DGZTE*** DOĞAN GAZETECİLİK A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler [] İlgili Fonlar [] Türkçe Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

** Ana ortağımız*Demirören Medya Yatırımları A.Ş. tarafından KAP'ta yayınlanmak üzere*Şirketimize gönderilen açıklama aşağıdadır: "Demirören Medya*Yatırımları A.Ş. ile Doğan Medya Grubu Holding A.Ş. arasında 06.04.2018*tarihinde imzalanan Hisse Satış Sözleşmesi uyarınca, Doğan Gazetecilik A.Ş.'nin*sermayesinin %93,07'sini temsil eden 97.723.878,03 TL nominal değerli payların*devralınması nedeniyle doğan zorunlu pay alım teklifi yükümlülüğü kapsamında*pay alım teklifi yapmak ve bu amaçla pay alım teklifi bilgi formunun*onaylanması ve pay alım fiyatı hesaplamasında 22.03.2018 tarihli TCMB döviz*alış kurunun kullanılması talebi ile bugün SPK'ya başvurulmuştur."
    Hayırlı olsun ortaklar...

Ama neden 22.03 2018 tarihli kur onu anlayamadım...Yasal mevzuat ortada...

6.  Alıntı Originally Posted by buhara Yazıyı Oku
    Ama neden 22.03 2018 tarihli kur onu anlayamadım...Yasal mevzuat ortada...
    tebliğ açık demirören bir istek kabul görmesi söz konusu degil dua etsin çagrı olana kadar kur daha yükselmesin

7. Anlasildi ki demiroren de yamyamlik konusunda aydin emmiden asagi kalmayacak
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

8.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    tebliğ açık demirören bir istek kabul görmesi söz konusu degil dua etsin çagrı olana kadar kur daha yükselmesin
    Geçsin onu bir zahmet. Şerefsizlikte A.D. geri kalmam diyor kısaca. Kanun belli bugünün kuru bile olmaz. Çağrı günkü kur geçerli.

Sayfa 434/548 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •