Sayfa 434/1001 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534934 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Bu günlerde Kütahya emet, bilecik Pazaryeri ilçelerini inceliyorum. Orada yaşayan bazı sivil toplum örgütlerine mail attım. bakalım artık.
    Davşanlı...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

2.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Havaalani 5 km, deniz 6 km, portakal bahceleri icinde, havasi inanilmaz temiz.

Deniz seviyesinden 5-6 metre yuksekte kaliyor ve deniz'den estiginde, sayfiye kenti kokusunda bir kent.
    Sizin öneriniz üzerine orada yaşayan bir meslektaşımla konuştum. Olumlu ve olumsuz yönlerini sıraladığında 10 üzerinden 8 aldı. Ancak ; tansiyon hastası olduğumdan yazları sıcak havası boğacaktır. Ayrıca fiyatlar sizin yazınızdan sonra ( krediler sebebiyle ) en az %40 yukarı gitti. Zaten müstakil ev hemen hemen kalmamış.

3. tavşanlı konusu geçen ay enine boyuna masaya yatırılmış ve sn. Reha kaya tarafından son nokta konulmuştur.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    O sadece kadın yada erkek nufusudur. Helede yazın 150.000 e kadar vurur
    Google amcadan baktım, merkez ilçe nüfusu bu kadar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5. Demokrasi adası var İstanbul da

hem canlı sayısı 0 şu anda .

Kaşık adası da var aslında ama Ada’nın Sahipli olmasa çok güzel koyları var

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Öneriniz için teşekkür ederim. Gerçekten çok sevdiğim yerdi !! Akçay, mudanya, erdek, yalova ( deprem öncesi ) . Hepsinde yaz sezonları 2-3 ay kalmışımdır. Sn. watcher46 nın dediği gibi son 10 yıldır yaz ayları çekilmez oluyor. Bana en çok uyan Akçay dır. Orayı da artık bitirdiler. Belli yaştan sonra insan kalabalığı , gürültüyü, trafiği ve serseriliği kaldıramıyor.

Bu nedenle nüfus yapısı fazla oynamayan, oturmuş, birazda sanayi olmayan ( tarım odaklı geçinen ) yer bakıyorum. Kahraman kazanın 3-5 km. kenarlarına niyetlenmiştim ama incelediğimde sanayi tesisi dolu olduğunu gördüm. Bu günlerde Kütahya emet, bilecik Pazaryeri ilçelerini inceliyorum. Orada yaşayan bazı sivil toplum örgütlerine mail attım. bakalım artık.
    Vall siz bana kaçak kesim yaptırmayacaksınız bu anlaşıldı, o dediğiniz yerlerde kesime gelecek bir şey de yoktur.

Domaniç ve Harmancığı listeye yazın, her iki ilçede de sanayi -0- dır neredeyse tamamen geçimleri tarımdır, hastane için Tavşanlı 40 km. dır, Bursa 90 km. dir ilçe farketmez Domaniç Inegöle 47 km mesafededir ve yolu çok tenhadır.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Demokrasi adası var İstanbul da

hem canlı sayısı 0 şu anda .

Kaşık adası da var aslında ama Ada’nın Sahipli olmasa çok güzel koyları var

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Yine gençlerimizin maskarası olduk.
    Evladım biz seni seviyoruz.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Davşanlı...
    Tavşanlı'da otomobil park edecek yer yok, öyle 500 m2 arsaya müstakil ev yapmak çok pahalıdır burada, Tunçbilek termik santrali buraya 10 km. mesafede.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 434/1001 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534934 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •