Sayfa 435/797 İlkİlk ... 335385425433434435436437445485535 ... SonSon
Arama sonucu : 6372 madde; 3,473 - 3,480 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    hala mevzuyu kavrayamadınız ben ona yanarım. Ne kadar satacak nereye satacak bunların hiç önemi yok şuan ki mevcut durum ile ama daşşa geçiyor. It istemezse suriyeyi yeniden tek başına yapsa bile bir yere gidemezzzzzzzz
    çok dogru birsöz ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

2. 4.44 DİYE BİR YAPIŞTIRICI VARDI ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,658
     Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    4.44 DİYE BİR YAPIŞTIRICI VARDI ..

Bizde yapıştık seneler geçti..kahkah
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

4.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    4.44 DİYE BİR YAPIŞTIRICI VARDI ..
    Ozaman dans 🕺 Verdik elin yamyamına tarlanın topusunu ya bizi züğürt ağa gibi satsın diye beklerim ha 15 olur ha 20 satsada köyü bi çiğköfteci uda bir domates tezgahı kursak diye beklerim Nacar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,658
     Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Ozaman dans 🕺 Verdik elin yamyamına tarlanın topusunu ya bizi züğürt ağa gibi satsın diye beklerim ha 15 olur ha 20 satsada köyü bi çiğköfteci uda bir domates tezgahı kursak diye beklerim Nacar
    Mardin'de tapu da yok ama %9.85 ile show yapıyor..bize üvey evlat muamelesi...
    Son düzenleme : carkos; 21-12-2018 saat: 21:13.
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

6.  Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Mardin'de tapu da yok ama %9.85 ile show yapıyor..bize üvey evlat muamelesi...
    Merak etme sessiz giden atın ossuruğu pek olur . Fazla değil en fazla 1-2 yıla ossurturlar adamı İT den büyük nice fonlar var nice... bizim yamyam yapar bir ince hesap allah bereket versinder yıkar bir yabancıya savaşla ağzına sıçtıkları dünyayı sıvıyıverirler bucim in çimentosu İle

Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    hala mevzuyu kavrayamadınız ben ona yanarım. Ne kadar satacak nereye satacak bunların hiç önemi yok şuan ki mevcut durum ile ama daşşa geçiyor. It istemezse suriyeyi yeniden tek başına yapsa bile bir yere gidemezzzzzzzz
    mevzuyu anladığımız için mal tutmuyoruz )) bugün biraz gıdıkladım tahtayı hemen 4.44 e geldi )) ben olmasam 4.44 e de getirmezlerdi...belki de gene basarlardı... o kadar sığ bir tahtaki 5000lot alımı bir anda yapınca ortalık karışıyor en iyi alıcı oluyorsun )) şimdilik diğer gözdem DOAS'tayım ama bir gözüm de burada...

8.  Alıntı Originally Posted by ayay0606 Yazıyı Oku
    mevzuyu anladığımız için mal tutmuyoruz )) bugün biraz gıdıkladım tahtayı hemen 4.44 e geldi )) ben olmasam 4.44 e de getirmezlerdi...belki de gene basarlardı... o kadar sığ bir tahtaki 5000lot alımı bir anda yapınca ortalık karışıyor en iyi alıcı oluyorsun )) şimdilik diğer gözdem DOAS'tayım ama bir gözüm de burada...
    Söylemek istediğim ben uzun yıllardır değer yatırımcısıyım, al-sat işe işim olmaz. Bu İT hokkabazı nın arkasına takıldım gidiyorum gündüz gece kör etti beni aşık Veysel gibi bildiğim tek şey eninde sonunda birşey olacağı ve ben ozamana kadar burda olacağım içimden bir ses diyor ki; acaba küçük Ölçekte İT mi oldum ne ? 😀

Sayfa 435/797 İlkİlk ... 335385425433434435436437445485535 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •