Onemli Gunler Banner
Sayfa 435/478 İlkİlk ... 335385425433434435436437445 ... SonSon
Arama sonucu : 3879 madde; 3,473 - 3,480 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. 2.çeyrek bilanço tarihi ne zaman arkadaşlar?

MI 5s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Sen Despec e de ciddi önem veriyordun geçen sene, keşke hissede kalabilseydin uzun vadeli. geçen sene bende 2.9 -3.7 aralığında az işlem yapmadım güzel hissedir. Lakin artık pahalı ve spekülatif
    Evet iyi hatırlıyorsun daha gideri var yanlız pahalı olduğunda hem fikirim

3. Yav seninn şu nazin beni sana dahada çok bağlıyor cicim neydi parolamız Bir logo olmadan asla.
    Al sat turşusunu kur tavsiyesi değildir.

4. Deli kız hareketlendi hadi hayırlısı.
    Al sat turşusunu kur tavsiyesi değildir

5. Kap haberini gördünüz mü? Link bir farklılık yapıp temettü dağıtmaya karar vermiş, hiç kimseden ses soluk yok, hissenin temettü ödeme kararı vermesi bir dönüşümün değişimin ilk işareti olabilir. Ben şahsen böyle birşeyi hiç beklemiyordum fiyata etkisi olacağını sanmam, eğer gelenekselleşirse, hem kar payı veren hem borcu olmayan şirket farklı bir yatırımcı kitlesini zamanla kendisine çekecektir.

6.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Kap haberini gördünüz mü? Link bir farklılık yapıp temettü dağıtmaya karar vermiş, hiç kimseden ses soluk yok, hissenin temettü ödeme kararı vermesi bir dönüşümün değişimin ilk işareti olabilir. Ben şahsen böyle birşeyi hiç beklemiyordum fiyata etkisi olacağını sanmam, eğer gelenekselleşirse, hem kar payı veren hem borcu olmayan şirket farklı bir yatırımcı kitlesini zamanla kendisine çekecektir.
    temettü vereceğine birazcık is almaya baksınlar yatırımcı otomatikmen gelir

7. Link kin kıymetli ve bir o kadar şanslı yatırımcıları temettunumuz hayırlı olsun.

8.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Kap haberini gördünüz mü? Link bir farklılık yapıp temettü dağıtmaya karar vermiş, hiç kimseden ses soluk yok, hissenin temettü ödeme kararı vermesi bir dönüşümün değişimin ilk işareti olabilir. Ben şahsen böyle birşeyi hiç beklemiyordum fiyata etkisi olacağını sanmam, eğer gelenekselleşirse, hem kar payı veren hem borcu olmayan şirket farklı bir yatırımcı kitlesini zamanla kendisine çekecektir.
    Dostum bu link hep böyleydi şaşırtma anlamında.

Sayfa 435/478 İlkİlk ... 335385425433434435436437445 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •