Sayfa 437/981 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537937 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 3,489 - 3,496 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    28 Haziran da çocuğa dorun aldım, iki şarj sonra pert olup servise gitti. 29 'unda servise gitti . Garanti süresi 2 yıl dayanıklılık 10 dakika değil.

2 Temmuz'da yumurta aldım, son kullanma tarihi 17 temmuz . İçinden civciv çıktı. Pazartesi dağıtım yapılmış salı ben almışım.

Karpuz alıyorsun ya ham ya uluk. Devlet dairesinde işin oluyor memur yok.
    Ticaret karşındakini kazıklamak üzerine kurulu. Müderrislik babadan oğula geçer olmuş 18. yy deki gibi .

Arkadaş ne güzel dedi . Bir ülke silahla korunmaz.

Çok dertliyim sözlük, çok.
    yımırtayı haşlamayacaksanız , kırmazdan önce , suyun içine nazikçe bırakın... yukarı çıkıyorsa huylanın , kırıp bakın ama her yukarı çıkan yumurta mutlaka bayat demek midir ? gıda mühendisine sormalı ... yımırtayı kırınca herhangi bir yerinde bele siyah bi noktacık olabiliyor , o siperim işte , döllenmiş tavuk bir ara ... biliyosunuz tavuğun yımırta pırtlaması içün horoza ihtiyacı yok... o siyah leke mesela normal amma velakin koku olmamalı ... gerçi yumurtanın kendine has bir kokusu var o koku da normaldir ...
    benim yımırtalar köyden geliyor , normal hür tavuklar
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    geçen hafta bir iş adamı ankaranın merkezinde çok çok ünlü bi sarayda tabanca ile intihar etmiş gazetelerde tek satır geçmemiş çok ilginç
    ayhan başkan sen dolarlarını sattın mıydı ?

3.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    ayhan başkan sen dolarlarını sattın mıydı ?
    Faiz oranı veriyordu bir aralar.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nil Satis Nisi Optimum

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: S-400'ler yakında teslim edilecek ve aktif olarak kullanılacak.

5.  Alıntı Originally Posted by deepblue35 Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: S-400'ler yakında teslim edilecek ve aktif olarak kullanılacak.
    Amaaaaan çokta tınında doların her 1 kuruş 650 tl zarar verirken girenin haddi hesabı yok

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 5.5899 vurdu çekti.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

7. Ankara'dan S-400 Formülü: Aktif hale gelecek şekilde kurulacak ancak barış zamanlarında, bakım, tatbikat gibi olaylar dışında açılmayacak.

8.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    Çizgi altında bir hafta kalsın; kafamı kırarım

Dokunsana; haydi durma dokunsana

Sayfa 437/981 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •