Sayfa 437/1043 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537937 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 3,489 - 3,496 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Iyi bir hafta olacağını düşünüyorum umarım yanılmam bitcoin cöktü piyasaya paralar girecek

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    594
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    ostim...ozgyo....
    hdfgs...rheag.... vertu
    afyon...katmr....glyho
    son olarakta olmip ekranımda bu hafta bol kazançlar YTD
    Çelik hocam öncelikle liste için teşekkürler, benimde takibimde olan Hdfgs ve Olmip yazmışsınız sadece bu haftalık için mi, yada bir hedef fiyatınız varmı, ben temel ve teknik bilmem bu iki hisseyi alıp 6 ay unutmak istiyorum siz ne dersiniz, görüşleriniz benim için önemli, sizi uzun zamandır takip ediyorum ve ne kadar başarılı olduğunuzu biliyorum, başka bir öneriniz olursa onuda değerlendiririm, şimdiden teşekkür ederim hocam hayırlı geceler..

3. Baktığımda cok hisse var harekete hazır vaziyette ama kafa karışıklığına neden olacağından sadece 9 hisse paylaştım

4.  Alıntı Originally Posted by dedektifjjdj Yazıyı Oku
    çelik hocam öncelikle liste için teşekkürler, benimde takibimde olan hdfgs ve olmip yazmışsınız sadece bu haftalık için mi, yada bir hedef fiyatınız varmı, ben temel ve teknik bilmem bu iki hisseyi alıp 6 ay unutmak istiyorum siz ne dersiniz, görüşleriniz benim için önemli, sizi uzun zamandır takip ediyorum ve ne kadar başarılı olduğunuzu biliyorum, başka bir öneriniz olursa onuda değerlendiririm, şimdiden teşekkür ederim hocam hayırlı geceler..
    her iki hissede porföyümde var beklentiler yüksek hedeflerde yüksek haftalık bazda paylaşmam bir üst tura cıkacaklarının anlamına gelir yeni yükselen kanal gibi haftalık almak isteyenler faydalansın diye listeye ekledim sistem al konumunda

5. Hocam Ostimi en basa yazmissiniz top 9 da 1 numara olur umarim bu hafta
     Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    ostim...ozgyo....
    hdfgs...rheag.... vertu
    afyon...katmr....glyho
    son olarakta olmip ekranımda bu hafta bol kazançlar YTD
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by kyn1982 Yazıyı Oku
    hocam ostimi en basa yazmissiniz top 9 da 1 numara olur umarim bu hafta

sm-n985f cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ciddi bir kırılım bekliyorum artık gecen hafta bekledim patlama haftanın son gününe kadar baskılandı bu hafta listenin başına aldık hakettiğini izleyip göreceğiz hep biirlikte

7. Iyi geceler hoşcakalın

8. Hayırlı geceler, bol kazançlı bir hafta olsun inşallah hocam...

Sayfa 437/1043 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •