Sayfa 438/586 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538 ... SonSon
Arama sonucu : 4685 madde; 3,497 - 3,504 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1. Bu ay araci kurumlar tarafindan şirketler için bilanço kâr rakamlari tahminleri gelicektir. Bilanço gelene kadar buna göre yeni hareketler oluşmaya başlayabilir. Merakla bekliyoruz bakalim kâr rakami tahminlerini, akabinde hedef fiyatlarını da açıklayacaklardır. Şurada bilançoya yaklaşık 35 yada 40 gün falan kaldi sanırım. Geçen sene bilançosu 17 Ağustos ta gelmiş.

2.  Alıntı Originally Posted by Gol Kralı Yazıyı Oku
    Hasta olmak istiyorsan gyo alacaksın. Nerde yamuk kıytırık kağıt var son 3 yılda onlardan kazandım. (Yeşil 13 maliyet 150 satış flap 2 maliyet 15 satış, şimdi sekfk dayım maliyet 6!!!!daha satmadım..) Sağlam hisse dedik portföyün 1/3 ünü buna ayırdım, fakat sahibi adam değilmiş onu gördük. Yazıklar olsun sahibine de şirketine de...

Yatırım tavsiyesi değildir...Kendi hür iradenizle yatırım yapın....
    3 sene once 1.5 liraydi bu kagit 21 liraya gitti.

3. Lütfetmiş.... Fk 1.28 dd 0.60!!! Patron akraba galiba! Sasa 2017 30 kuruş 2023 189 TL!!!! Birçok imkb 30 kağıdı 30-40-50 kat yapmış. Amed bize lütfetmiş! Onun yedi ceddine selam olsun......
     Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    3 sene once 1.5 liraydi bu kagit 21 liraya gitti.

4. Borsanın açılışından beri 40 yılı aşkın borsadayım,nice patronlar,spekler,istismarcı fon yönetimleri,batan,batırılan şirketler gördüm,defalarca battım da..Ozkgy çok iyi yönetiliyor,uzun soluklu yatırımcına kazandırdı,kazandıracak,keşke tüm patronlar Ahmet gibi olsa..Son sürpriz gelen değerleme raporları şirketin gerçek ederi hakkında yeterince aydınlatıyor,çok ucuz olması altın tepside fırsat,bize düşen yatırımcı olmak.

5. Yaş geçiyor! Bir kağtta 10+ yıl bekledim, 10 kat gitti...Dolar bazında zararrr... Yaş!!! 38 di 51 oldu....Kemal Sunal ın repliği aklıma geliyor. Bu saatten sonra gelen para ile tuvalet yaptırılır içine yapılır...Bu dünyada ölümde var ameeeddd. Herkes için saat çok hızlı ilerliyor, yaş geçiyor. Uzun vadede torunumuzun, torunumuzun torunu mu kazanacak...halka arzda yaptığın süslü sunumlarla olmaz bu iş...Fiiliyat lazım! Var mı?????

Sanada .... yöneteceğin şirkete de ......Yedi ceddine de ......Uzun soluklu kazandırdığı hiçbirşey yok!!!! Amed i ne kadar çok seven varmış!!!!
     Alıntı Originally Posted by ÇiftçiDede Yazıyı Oku
    Borsanın açılışından beri 40 yılı aşkın borsadayım,nice patronlar,spekler,istismarcı fon yönetimleri,batan,batırılan şirketler gördüm,defalarca battım da..Ozkgy çok iyi yönetiliyor,uzun soluklu yatırımcına kazandırdı,kazandıracak,keşke tüm patronlar Ahmet gibi olsa..Son sürpriz gelen değerleme raporları şirketin gerçek ederi hakkında yeterince aydınlatıyor,çok ucuz olması altın tepside fırsat,bize düşen yatırımcı olmak.
    Son düzenleme : Gol Kralı; 10-07-2023 saat: 11:18.

6. 21.5 dan 9 liraya bu fk bu dd ile basan adam AHLAKSIZDIR. Kimse gelip burada amed güzellemesi yapmasın, kırarım....

7.  Alıntı Originally Posted by Gol Kralı Yazıyı Oku
    21.5 dan 9 liraya bu fk bu dd ile basan adam AHLAKSIZDIR. Kimse gelip burada amed güzellemesi yapmasın, kırarım....

Adamin acelesi yok sirket 0,40 pd dustugunde hisse geri alimi yapmayan sirket yonetim kurulu kotu niyetlidir nokta net.
    irmik menkul değerler, profesyonel kadrosu ile yıllardır reel hayatta kazandıklarını borsa da heba etmeyi gelenek haline getirmistir

8. AHLAKSIZ adamı övüyorlar ona tilt oluyorum...
     Alıntı Originally Posted by İRMİK Yazıyı Oku
    Adamin acelesi yok sirket 0,40 pd dustugunde hisse geri alimi yapmayan sirket yonetim kurulu kotu niyetlidir nokta net.

Sayfa 438/586 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •