Sayfa 439/1004 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539939 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 3,505 - 3,512 arası.

Konu: Viop LV

1. Aykırı
    @aykiricomtr
    ·
    1d
    Adalet Bakanı Tunç’tan Erdoğan’ın yeniden aday olabilmesi için çözüm önerisi:

“Meclis seçimi yenilerse 3. kez adaylık sözkonusu olabilir.â€
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Herif masadan kalktı oynamıyom dedi, bi taraftan tohatlı ütüyor diğer taraftan sen ütüyün, buna para musluğu olsa dayanmaz dedi.
    Hakkaten herifi çok üttük ellam
    İnşşallah sevincimiz sürer dayucum.... doğru yerden şort para bırakacak da doğru yerden yapmak mesele......

3. Abd enflasyon beklenenden yüksek geldi.
    Beklenen %3.1 gelen %3.2....

SPOT, dün hem burada hem de VİOP30 da satan BofA ilginçtir bugün almış, dün ki pozisyonlara göre ilk tercihim short olurdu, hatta long hiç düşünmezdim, beklentinin tersini yapıyorlar tezi hala geçerli, temel ve teknik analiz artık pek iş yapmıyor, gerçi kapanışa var daha!

SPOT da en iyi alıcı Gedik Yatırımın 2 mlyr alışın 1.6 mly ı DOAS kaynaklı olmuş,

6.  Alıntı Originally Posted by TIFIL Yazıyı Oku
    Aykırı
    @aykiricomtr
    ·
    1d
    Adalet Bakanı Tunç’tan Erdoğan’ın yeniden aday olabilmesi için çözüm önerisi:

“Meclis seçimi yenilerse 3. kez adaylık sözkonusu olabilir.â€
    nasıl bir döngüye geldik arkadaş...

triangle diye bir film izlemiştim hep başa dönüyorlardı...

öyle bir simulasyonda gibiyiz...

Yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    SPOT, dün hem burada hem de VİOP30 da satan BofA ilginçtir bugün almış, dün ki pozisyonlara göre ilk tercihim short olurdu, hatta long hiç düşünmezdim, beklentinin tersini yapıyorlar tezi hala geçerli, temel ve teknik analiz artık pek iş yapmıyor, gerçi kapanışa var daha!
    Sıkıntı alıcı olan Gedik.
    Malı taşıyacak mı?
    Garanti nin de satıcı tarafta olması da ilginç....
    Kapanışı merak ettim.
    Yf nin elinde şu dk ya sattığı harici son aldığından yaklaşık 1.7 milyar TL daha mal kalmış olmalı...

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Sıkıntı alıcı olan Gedik.
    Malı taşıyacak mı?
    Garanti nin de satıcı tarafta olması da ilginç....
    Kapanışı merak ettim.
    Yf nin elinde şu dk ya sattığı harici son aldığından yaklaşık 1.7 milyar TL daha mal kalmış olmalı...

Gedik Yatırım in elinde taşıyacak pek malı yok, 2 mlyr alışın 1.6 mlyr ı DOAŞ tan, Garanti Yatırım da erken satış tarafına geçmiş, BofA da erkenden alış tarafına geçmiş, bu BofA böyle durumlarda alışı arttırıyor, bakalım nasıl kapanacak!

Sayfa 439/1004 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539939 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •