Sayfa 439/1002 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539939 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 3,505 - 3,512 arası.

Konu: Viop - XIII

1. Bu hafta kritik bence.

Yani insanlar virus ile ilgili kanaatlerini netleştirir ve ne yapacaklarına karar verir.

Borsalarda da benzer durum olabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Bu teb ne ayak ya. Cuma gunu 50 bin krediyi onayliyor 0,99 dan ama bugun degerlendirme olumsuz diyor.

Findeks notum harika, hicbir gecikmem yok. Sunlari arayayim da madem kredi vermiyonuz var olan kredimi erken kapatacam diyeyim. 1 yil kalmisti bitmesine ve 1 yillik faiz gelirinden olsunlar.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yapma bunu. Son bir yıllık taksitlerin çoğu anaparadir. Faiz ödemesi normalin yarısi falandir. Ayni miktar anaparayi cari faizden alamazsın. Taksitleri bozmadan ode gitsin.

3. Hafta sonunun tadini cikarin takmayin kafaniza acilista firsat verirse 2550 ve 2600 dan actigim sp longlari kapaticagim . %5 eksi acmadigi surece zarar yazmaz .. kafayi yemisler . 18 inde 100 point daha indirim bekliyorlar FED den daha onceki dususlerde FED hamlesinden sonra 2 sefer bir onceki dipden asagilari gorup dip tazelemis ..
    ....

4. madem piyasa 100 puan indirimi fiyatliyor suan Gbp/Usd 1.19 -1.35 cikisinin fibo 78.6 sinin altinda haftalik kapanis yapti . adamlar israrla altinda kapatmak icin son dakikalarda 100 point dusurdu . pound nerede ise %10 deger kaybetti ..
    ....

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Hastane ismi de güzelmiş her okuduğunuz yazıya inanmayın, mutlaka crosscheck edin.
    Sosyal medya ne yazık ki kötü kaynaklar. Bazen medyanın görmek istemediği şeyler mevcut ama genelde kötü. Ben genelde bbc, dw, sputnik, euronews vs’den takip ediyorum. Her ne kadar kendi ulusal çıkarlarını ön planda tutsalarsa arada güzel bilgi çıkıyor.
    Mesela euronews sürekli birleşik arap emirliklerindeki güzel şeylerden bahsediyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Hastane ismi de güzelmiş her okuduğunuz yazıya inanmayın, mutlaka crosscheck edin.

Check ettik, hastane de var, doktor da, gavatin biri ****ligine öyle yazmıştır.

Çakma haber çıksaydı acayip küfredecektim, boğulma kismindan sonrasına bakamadım bile.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7. Bakmışken hisse diye baktım, dünyada Royal Carebbian, Carnival, Aramco vs aranırken Türkiye'de ufak hisselere bakıyorlar.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Check ettik, hastane de var, doktor da, gavatin biri ****ligine öyle yazmıştır.
    Yoshi kohen var.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Yossi_Cohen

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 439/1002 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539939 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz