Sayfa 439/1023 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539939 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 3,505 - 3,512 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Erdoğan: Anayasa değişikliği inşallah 2019 kasım seçimlerinde tamamen yürürlüğe girecek

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Erdoğan bu hamle ile Bahçeli'ye bir balans ayarı yapmış olabilir.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    neyse kancık eşek kiminse kimin

4,1230 +0,0258 +0,63%
    Haklısın, Bahçeli sayesinde 16 nisan referandumuna giden yolda benzer idi..duman var ki ateş çıkıyor..

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Seçime giderken(olursa tabi) yüksek dolar kuru mu yoksa sakinleşmiş makul bir kur mu tercih edilir işte bu sorunun cevabını doğru vermek önem kazandı şu anda
    Baz 3 aylık libor 2,35'e dayandı ve yükselmeye devam ediyor..büyüme vede özellikle enflasyon açısından FED'in eli güçlenmeye başladı..QT her 3 ayda artarak devam edecek ve piyasalarda para azalacak.. jeopolitik gerginlikler, ticaret savaşları artısı..

Dolayısıyla döviz açığı bakımından büyük oranda dışarıya bağlı olduğumuza göre, içeride doların sakinleşmesi hikaye olabilir..okkalı bir faiz artışı haricinde tabiii..fakat o yolda CB sayesinde(vede içerideki ekonomik gerçekler açısından) kapalı olduğuna göre, seçime yüksek kurdan girilmesi çok yüksek ihtimal olur..mecburen..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    dolar katılmadı size
    Alış verişe çıkmıştım...

Bahçeli su koyvermiş...

Seçim ittifakı yaptıkları asrın liderine danışmadan konuşmuş.

Erdoğan da hemen yanıt vermiş.

Daha çok su kaldırır bu ortaklık.

Darısı seçim ittifakına olur umarım...

Dolar kurunu zıplatacak iç ve dış olay ve unsurlar gözden uzak tutulmamalı tabi...

6.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Baz 3 aylık libor 2,35'e dayandı ve yükselmeye devam ediyor..büyüme vede özellikle enflasyon açısından FED'in eli güçlenmeye başladı..QT her 3 ayda artarak devam edecek ve piyasalarda para azalacak.. jeopolitik gerginlikler, ticaret savaşları artısı..

Dolayısıyla döviz açığı bakımından büyük oranda dışarıya bağlı olduğumuza göre, içeride doların sakinleşmesi hikaye olabilir..okkalı bir faiz artışı haricinde tabiii..fakat o yolda CB sayesinde(vede içerideki ekonomik gerçekler açısından) kapalı olduğuna göre, seçime yüksek kurdan girilmesi çok yüksek ihtimal olur..mecburen..
    ben tam tersini düşünüyorum

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    ben tam tersini düşünüyorum
    Nasıl ve neden..biraz açarsanız iyi olur..

Dışarısı için oluşacak gerçekler belli..ve biz büyük oranda sıcak para ile dönüyoruz şu sıralar..bir kaç aydır giriş azaldı, ne olduğunu hep birlikte görüyoruz..

8. şimdiden tatil planlarımı değiştirdim,bunlar 26 ağustosta seçim yapabilir.kasıma kalmaz bu iş.

Sayfa 439/1023 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539939 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •