Sayfa 439/612 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 3,505 - 3,512 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

Özak bugünkü ihaleyi ekgyo'ya %30 vererek aldı %34 Çok iyi bir rakam böyle büyük projenin altından her firma kalkamaz... lafla herşey kolaydır...

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

2.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    Özak bugünkü ihaleyi ekgyo'ya %30 vererek aldı %34 Çok iyi bir rakam böyle büyük projenin altından her firma kalkamaz... lafla herşey kolaydır...

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Teşekkürler örnek için sayın sakura

3. Konuşmayım diyorum duramıyorum. Dap (di amonyum fosfat) galaksi imparatorunun arka bahçelerinden biri. Dolayısıyla yok büyük firmaymış, yok %34 ile almış. Bunlar beyhude tartışmalar. Arka plandaki alışverişleri bilmeden değerlendiremezsiniz. Tapeler, yetmedi çavuş reis birçok örnek bağlantıyı gözönüne seriyor zaten. Bu da uzaktan bağlantılı. Kupon arazilerde beyefendinin habarı olmadan kuş uçurtmazlar. Çok da kada yormamak lazım.
    İmamoğlu spor kompleksi meselesine gelirsek, öyle bişey yapmışsa kesin haklıdır. Ukome ye yapılan (küfür yazmak istemiyorum) şeylerin yanında bunun esamesi okunmaz. Saygılar

4.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Konuşmayım diyorum duramıyorum. Dap (di amonyum fosfat) galaksi imparatorunun arka bahçelerinden biri. Dolayısıyla yok büyük firmaymış, yok %34 ile almış. Bunlar beyhude tartışmalar. Arka plandaki alışverişleri bilmeden değerlendiremezsiniz. Tapeler, yetmedi çavuş reis birçok örnek bağlantıyı gözönüne seriyor zaten. Bu da uzaktan bağlantılı. Kupon arazilerde beyefendinin habarı olmadan kuş uçurtmazlar. Çok da kada yormamak lazım.
    İmamoğlu spor kompleksi meselesine gelirsek, öyle bişey yapmışsa kesin haklıdır. Ukome ye yapılan (küfür yazmak istemiyorum) şeylerin yanında bunun esamesi okunmaz. Saygılar
    neden bu kör savunma önyargı siz otoritemisiniz gerceklerin üstünü örtüp lagım kokan kıyılarda bazıları yaşamak istiyor diye istediklerimi olacak.yok öle bir dünya orası hizmet makamı sadece işini yapıp görevi olan cöpleri temizleyip o kadim sehri lagım kokusundan temizlemek millete hizmetci olmak onun en birinci asli görevi.başkada işi yok siyaset yapmak istiyorsa istifa eder cıkar siyaset yapar önü açık...öle küfür falanda milleti galeyana getirmeyin burası seviyesizligi sergileyecek bir mecra deil varsa küfrünüz aynanın karsısına gecip bakarak küfürlerinizi kusabilirsiniz...

5. Burası bu konuları tartışmaya uygun bir yer değil. Zaten malum partiyi savunanlarla tartışmayı bırakalı çok oldu. Siz ortaya yazdınız diye meydanı boş sanmayın diye karşılık verdim. Ne desek boş, hissemiz hoş. 🖖

6. Biri beni tweterda kast etmiş demiş ki ben bu hisseyi sen daha doğmadan projeyi takip ediyordum yavaş gel o projeyi benden daha iyi bilen asla yok burada iddialıyım burada yazan herkesten tweterda yazan herkesten daha iyi biliyorum. Bunu burada yazan o fikrini sorduğun nickimden dolayı adasin sanip adaşliktan bağlantı kurmaya calistigin ama adasin olmayan maydonozcu kamil abiden yada Tunahan beyden de ogrenebilirsin.

Bunu da yemin ediyorum genel kurula katılan tüm arkadaşlarda bizzat Mehmet emin bitlisliden de duydu bura da da şahitlik yaparlar.

Mehmet emin bitlisli aynen şunu dedi "sen bizdende o arsaya hakimsin bana niye soruyorsun" dedi. Hatta bir konu oldu ben onu bilmiyorum Varol beye soralım dedi bende sormaniza gerek yok o arsa da ki konu "şöyle şöyle" oldu dedim. Sonra Varol beye sorup teyitledi ikiz kulelere alakalı yıkım süreciyle alakalı bir konuydu.
    Şimdi senin o yazını genel kurula katılan arkadaşlar okuyup gülüyordu ben o arsaya bir dönem her hafta giden birisiyim. Her yıl o arsanın kaç kere yandığını biliyorum. O arsada ki ikiz kulelerin yıllarca narkotik bağımlılarına mesken olduğunu biliyorum. O senin belki görmediğin seralara ben neler ekildigini (yasal) biliyorum. Senin o arsanın yıllarca kurtköy'de olduğunu sandigin arsanın ben gerçekte nerede olduğunu biliyorum.

Ve iddia ediyorum o arsayı ne sen ne Dap Yapı nede Polisan holdingten birisi benden daha iyi asla tanıyamaz onlarin arsasını onlardan daha iyi tanıyorum.

Ama bunlar senin o hisse dibine kadar övüp daha 5 gün geçmeden sattığını söylediğini de biliyorum hepsinin ekran görüntüsünu aldığımı da biliyorum. Sen beni tanıdığını söylüyorsun ama senin beni yeterince tanımadığını da biliyorum.
    Son düzenleme : temel analizci; 08-07-2022 saat: 12:40.

7. Ulan tahtacı ver 4 altına ver ********. Ne oldu mk 4,85 te ne var bastın 4,60 geri . 200 liralık araba 1 milyon oldu hala burda pislik yapıyorsun kimse satmaz bu fiyatlara zaten paramız *** oldu kökü batsın dönüp bakmam artık

8. Yaw temel reis o kişiyi boşver. Kendi iç dünyasını yazıp duruyor boş boş. Yazık çok bişey demek istemiyorum. Engelleyemiyorum da twitter dan kovulan biri olarak, karşıma gelip duruyor

Sayfa 439/612 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •