Sayfa 439/548 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 3,505 - 3,512 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. Beterin beteri var ben doholde buyuk pozisyondayim burdaki cogu dostuma ozelden bilgi vermistim.
    Dohol de yapilan asil buyuk hirsizlik.
    Insallah hakkinizi alirsiniz dostlar
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Alıntı Originally Posted by 1BRAH1M Yazıyı Oku
    Zaten kağıtta ky mi kaldı topladılar hepsini
    sn İbrahim gecikme faizi % kaç bu tür olayda?
    Güncel faizin % kaçı üzerinde?

YTD

3. İbineler, haysiyetsiz köpekler.

4. Arkadaşlar bayağı paylaşım var ...nedir olmayan... hurriyette muafiyet istemişler anlaşılan...peki dgzte deki durum ne şuan... burdada varmı muafiyet...ozman tabanliyormuyuz ne oluyor...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. Hocam arkadaşların söylemesine göre yarın DGZTE 5.3 civarı bir fiyat olacak..23 Mart dolar kuru diyor yazıda..kabul olursa 3.9 civarı kur o tarihte..dolayısıyla - 10 olabilir yarın malesef..

Alıntı Originally Posted by 1BRAH1M Yazıyı Oku
    Zaten kağıtta ky mi kaldı topladılar hepsini
    Kayıtlara göre Dgngzte nin çağrı yapılacak hisse miktarı 7.272 milyon lot
    güncel kur(4.6354) 22 mart döviz kuru(3.9354) arasında kabaca 70 krş fark var toplamda 5.090 milyon tl fark oluyor.
    Zaten 30.652 milyon tl brüt temettü kendisine kaldı.
    Glokal-Öncü-Doruk iştiraklerini geriye sattı.
    Harbiden bu grupta ufakçıymış hiç yakıştıramadım.

YTD
    Son düzenleme : iki gozum; 23-05-2018 saat: 20:55.

7.  Alıntı Originally Posted by Gümüşlü Yazıyı Oku
    Hocam arkadaşların söylemesine göre yarın DGZTE 5.3 civarı bir fiyat olacak..23 Mart dolar kuru diyor yazıda..kabul olursa 3.9 civarı kur o tarihte..dolayısıyla - 10 olabilir yarın malesef..
    Ozman bana 2000tl gibi bir zarar yazar oda çok mühim değil sanirsam...sağlık olsun...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. 22 mart diye bir tarih mümkün değil yarin panik yapıp vermesin kimse bence. Hürriyette de muafiyet talebi var. Oda imkansız neye göre muafiyet istiyorsun makul bir gerekçesi yok. Hurgz zaten glokal i sattı bir dünya para girdi kasasına 70 milyon usd felandı galiba.

Sayfa 439/548 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •