Sayfa 44/86 İlkİlk ... 34424344454654 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 345 - 352 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

1.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    sn master 16 kayıt işlemi sırasında kaldıraç oranları seçim kısmı var 1/888 e kadar neyi işaretlemem lazım sonradan değişmez mi bu..en yükseğini işaretliyorum...
    Gerekli detayları öm ile yolladım.

1:500 kaldıraç seçmen yeterli olacaktır.

2. gerçek hesap açıldıktan sonra parada gönderdikten sonra gerçek hesap numarası gönderilecek mail adresime değil mi...mt4 reel hesaba girmek için...hesap tipini değiştirmem lazım sn master 16 standart yapmışım micro dediğiniz gibi ilk etapta daha iyi nasıl değiştireceğim...

3.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    gerçek hesap açıldıktan sonra parada gönderdikten sonra gerçek hesap numarası gönderilecek mail adresime değil mi...mt4 reel hesaba girmek için...hesap tipini değiştirmem lazım sn master 16 standart yapmışım micro dediğiniz gibi ilk etapta daha iyi nasıl değiştireceğim...
    Mikro hesapa gerek yokki.standart hesapta aynı sonuçta 1usd lik işlem acmiyacagiz. Standartta olur .
    Bol şans.
    Fakat ilk işlemlerine dikkat et 1-500 fena kazandiriyo fenada carpabilir.ben terste kaldım USDjpy paritesinde .1 haftada kazandığım 1500 u geri verdim.islem devam ediyor ama umudum yok.
    Aman dikkat

4.  Alıntı Originally Posted by forexci Yazıyı Oku
    Mikro hesapa gerek yokki.standart hesapta aynı sonuçta 1usd lik işlem acmiyacagiz. Standartta olur .
    Bol şans.
    Fakat ilk işlemlerine dikkat et 1-500 fena kazandiriyo fenada carpabilir.ben terste kaldım USDjpy paritesinde .1 haftada kazandığım 1500 u geri verdim.islem devam ediyor ama umudum yok.
    Aman dikkat
    hocam ben brent oil işlemi açarım gerisi ile işim yok....1/100 kaldıraç onun içinde....

5.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    hocam ben brent oil işlemi açarım gerisi ile işim yok....1/100 kaldıraç onun içinde....
    Bol kazançlar dilerim.
    Hep korkmusumdur petrolden.

6.  Alıntı Originally Posted by forexci Yazıyı Oku
    Bol kazançlar dilerim.
    Hep korkmusumdur petrolden.
    bende tl varlıklardan....nereden yumruk geleceği belli olmuyor....euro/dolar biraz daha iyi...

7. sn master 16 kredi kartı tanımlama kısmı var gerçek hesap istenilen belgeler arasında.....sanal kart hesabı açtım o iş tamam ama firma kredi kartı ön yüz fotokopisini istiyor gerçek kredi kartını vermek istemiyorum sanal kart ayrı olarak gelecek mi bize bankadan yoksa nasıl olacak....

8.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    sn master 16 kredi kartı tanımlama kısmı var gerçek hesap istenilen belgeler arasında.....sanal kart hesabı açtım o iş tamam ama firma kredi kartı ön yüz fotokopisini istiyor gerçek kredi kartını vermek istemiyorum sanal kart ayrı olarak gelecek mi bize bankadan yoksa nasıl olacak....
    Sanal kart istiyorlarsa internet şubesine gir bilgisayardan. Sanal kartlar menüsüne gel ordan sanal kartının olduğu sayfayı aç ve cep telefonu ile fotoğrafını çek. Yeterli olur bence.

Üyelik aşamasında kredi kartı normalde pek istemezler fakat firmaların kuralları değişken oluyor tabi.

Sayfa 44/86 İlkİlk ... 34424344454654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •