Sayfa 44/117 İlkİlk ... 3442434445465494 ... SonSon
Arama sonucu : 935 madde; 345 - 352 arası.

Konu: SEKFK - Şeker Finansal Kiralama

1.  Alıntı Originally Posted by snap Yazıyı Oku
    arkadaş vakıf yatırım dün satamadığını bugün 5 kademe alttan satıverdi..
    canı sağolsun...
    bizde seker yatırımı bekleriz..
    bakmışsın yarın alır yine...
    bizde boş durmadık bugün..
    alalım dedik...2,10-2,11 den bakalım..
    0,05 riske 0,25 kar... iddaa kuponu gibi...
    Param. Olsa daha alaçam da yok maalesef ):
    Bu sayfada yer alan yorumlarım kendi kişisel görüşlerimdir. Yazılanlardan alış satıştan hisselerin düşüp çıkmasından sorumlu değilim.YTD

arkadaş nasip diyelim
    sırf bunu 2,10 2,11 den alalım dedik..
    gittik denizli camı 1443 lotu bir aracıdan 12,28 ortalama ile ..diger 500 lotuda 12,52 ortalamadan kaptırdık..
    nasbimiz değilmiş dedik..
    her işte bir hayır var dedik..

ama çelik halat ve hektaş ta çok kaşıdı beni..satta al sekfn yi..
    dur seytan çok sattt dedi al şu sekfn yi..ama satmadık...
    hayırlı olur inşallah

garfa dada aynı taktikti..2,15-2,30 lardan başladık..
    aldıkça verdi...aldıkça verdi..aldık...yaklaşık...35.000 lotu...
    sabrettik..sabrettik... 3,45-3,50 arası verdik nasibimiz bu dedik..
    karı ayırdık bir yere gittik aynı fiyat aralığında SEKFN YE soktuk..aynı miktarda...
    bugün de stateji bozup bi 10.000 lota yakın alalım dedik..
    tutarsa eyvallah...tutmazsa nasip deriz...
    zafer ALLAH ın...

5. Kar realizasyonu olsa gerek normal zaten bunlar ,vakıf falan satsın bakalım, şirket ne yapacak bundan sonra görücez.ytd.

6. Bizimi cok dusunuyorlarmis bak bak bak yorumlara bak universiteden yeni mezun olmus maasli spek elemanlari siz ovdukce nasil dustugu ortoda ovdugunuz hisse surekli dusuyor tepkisiz borsa yukari gidiyor yerinde sayiyor 1-2 gune 2 tl alti az bir sure sonra 1.40 hodri meydan

7. Yok kademe oyunu oynuyormus yok dokuyormus bilmem neymis ovucu hissenin hali zaten herseyi anlatiyor borsa 110 demis bu tepeden %25 kuxuk yatirimciya mali yikmis senin laflarin anca kendin gibi universiteden yeni yetmelere axemi borsacilara soker benim yasim 47 .22 yildirda ben borsadayim artik her hissenin huyunu suyunu hareketini ezbere biliyoruz bos konusanlarin bos kalfalari siz almaya devam edin sizin gibiler oldukca daha cok mal yikar ele verir ben 1.40 ta bekliyorum hadi gorusuruz

8.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    Yok kademe oyunu oynuyormus yok dokuyormus bilmem neymis ovucu hissenin hali zaten herseyi anlatiyor borsa 110 demis bu tepeden %25 kuxuk yatirimciya mali yikmis senin laflarin anca kendin gibi universiteden yeni yetmelere axemi borsacilara soker benim yasim 47 .22 yildirda ben borsadayim artik her hissenin huyunu suyunu hareketini ezbere biliyoruz bos konusanlarin bos kalfalari siz almaya devam edin sizin gibiler oldukca daha cok mal yikar ele verir ben 1.40 ta bekliyorum hadi gorusuruz
    Yaw he he ! Sen beklemeye devam et sayın spikcik.Satmıyoruz olm çatlaaaaa :-)
    Bu sayfada yer alan yorumlarım kendi kişisel görüşlerimdir. Yazılanlardan alış satıştan hisselerin düşüp çıkmasından sorumlu değilim.YTD

Sayfa 44/117 İlkİlk ... 3442434445465494 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •