Sayfa 44/921 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon
Arama sonucu : 7361 madde; 345 - 352 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Adalet büyük bir hazinedir; gün gelir herkese lazım olur.

2. kumpas dediginiz davaya bakan a iyi bakamamışsınız demek ki... aziz neden cas davasını geri çekti.. namus davasını 😉 bu kadar ucuz mu namus kavramı...

Adalet büyük bir hazinedir; gün gelir herkese lazım olur.

3.  Alıntı Originally Posted by Lionking Yazıyı Oku
    Bunu paylasmamin tek sebebi bazı kisiler burada spek mal topluyor falan filan diyerek yönlendirme yapıyorlar benim tesbitim adamlar tek lot dahi almadan mal çıkıyor. ..

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kardeş ne mal çıkması 3,30 dan beri mal alarak mı düştü 2 ye çıkacağını çıktı zaten yoksa buraya gelmeezdi 3 ten sattıklarını 2 den geri almak için uğraşıyor ben ve benim gibi arkadaşlar bildiğimden 3 ten aldıklarımızı 2-2.1 arası verdik zaten hisse mala bağlamış
    Bjk gs Fener de ne oluyor bjk 45 milyon eouro havadan gelmiş bist 100 bankacılık dışı hisselerde gelse bu para 2 gün tavan yapar bjk eksi kapattı benim yorumum bunların hepsi aynı yerden gidiyor adamlar 3 ten verdiklerini geri alıyor bjk de 5-6 arası verdiklerini geri alıyor ne zaman isterlerse gider demişsin 1116 lot günü gelir 1 lot bile olmaz günü gelir 100 k alır

4. Aferin emre faiz, otur 100

5. bir b.k olacağı yok da insan bekliyor işte

6. İyi günler sayın forum üyeleri.spkek ... anladın sen onu.kıssadan hisse bu malağın bu kanalı da iş görmedi çok yazık sana beter ol spkek.şimdi nasıl yapsamda yeni bir kanal yapsam diye kara kara düşünüyor bence...la malak çok bişey bilmiyosun zaten yapabileceğin 3 hareketin 3 ünde de girecek sana ama bunu çok iyi öğrenmiş olmalısın artık.sayın forum üyeleri bence her şartta geçerli olan yani bize kitleyen/ kitlemeye çalışan bu malağın hareketlerine karşı stratejiniz olmalı.yoksa işiniz gerçekten zor olabilir.

7.  Alıntı Originally Posted by MAKO Yazıyı Oku
    İyi günler sayın forum üyeleri.spkek ... anladın sen onu.kıssadan hisse bu malağın bu kanalı da iş görmedi çok yazık sana beter ol spkek.şimdi nasıl yapsamda yeni bir kanal yapsam diye kara kara düşünüyor bence...la malak çok bişey bilmiyosun zaten yapabileceğin 3 hareketin 3 ünde de girecek sana ama bunu çok iyi öğrenmiş olmalısın artık.sayın forum üyeleri bence her şartta geçerli olan yani bize kitleyen/ kitlemeye çalışan bu malağın hareketlerine karşı stratejiniz olmalı.yoksa işiniz gerçekten zor olabilir.
    Mako sende haklısın adam çoğumuzu haşladı mako sen bu kağıttan ne bekliyorsun yoksa 2 kademe de trande mi düşüncen 2 yılır milleti mahvetti sen kanal diyon o kanalda hepimiz boğuldu

8. Günler sonra işlem hacmi 2.500.000 üzerine çıktı bakalım sonumuz hayırlı olur inşallah....

Sayfa 44/921 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •