Sayfa 440/578 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540 ... SonSon
Arama sonucu : 4620 madde; 3,513 - 3,520 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1.  Alıntı Originally Posted by Seyyah29 Yazıyı Oku
    Arsa satışı ne oldu arkadaşlar haber var mı

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şu an senet satmakla meşguller

2. Kağıdın geleceği ile ilgili çok ciddi endişelerim var. 1 yılı aşkındır kağıttayım, bu çapsız kağıda teknik öngörü felan hep hikaye oluyor. Şu kırılgan piyasada yatırımlarınızda dikkatli ve temkinli olmanızı öneririm.

Yatırım tavsiyesi değildir...

3. sırf dalga dümen kademeler 1,06 milyon alışta lot varken 180 bin lot satışla kademe kırıldı emir iptalleri,baskılama devam gibi
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

4.  Alıntı Originally Posted by Seyyah29 Yazıyı Oku
    Arsa satışı ne oldu arkadaşlar haber var mı

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    arsa satisi olsa ne olucak 40 milyon kar acikladi satacagi arsa 1 milyar etmesi lazim

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. KAP haber var diyince heyecanlandık ama DEUTSCHE BANK ın sattığının haberi. 21.02.2019 itibari ile elindeki senet sayısı 0 mış.
    Çok saygı değer (...) SPK ve bilumu yetkililer 5 milyon lot satıldıktan sonra değil öncesinde haber verirseniz bizden küfür yememiş olursunuz.

6. Doçe satmış eyvallah da metronun payı artıyor hissede yapılan açıklamaya göre. Saklama dağılımı ve günlük pasta paylaşabilecek olan var mıdır?

7.  Alıntı Originally Posted by 1984 Yazıyı Oku
    Doçe satmış eyvallah da metronun payı artıyor hissede yapılan açıklamaya göre. Saklama dağılımı ve günlük pasta paylaşabilecek olan var mıdır?
    Açıklamada metronun payının arttığına dair bir açıklama yok. Mtryo hissesinde Metro alım yapmış ostim'de değil. Lütfen daha dikkatli okuyup yorum yapalım
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

8. Pasta atabilecek varmi bugun yine birseyler dondu sanki.

Sayfa 440/578 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •