Sayfa 440/759 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540 ... SonSon
Arama sonucu : 6069 madde; 3,513 - 3,520 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. Tablo çok kötü. Milletin eline veriyorlar. Bu kağıtta fırıldak bitmez.

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 2 tane fon veya by gelse cil yavrusu gibi dagilirlar..alicilar zayif ve daginik

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

3. 7 milyonluk ertelenmiş vergi geliri dikkate alındığında aslında 9 aylık kar 6 milyon kar gelmiş görünüyor. 3 çeyrek 32 milyon kur gideri 11 milyon gelir olmuş. 6 ayla 9 ay kapanış arasında kur % 30 artmıştı. 6 ayda % 15 artışa rağmen 6 milyon 2 çeyrek karı vardı . Kurda bu seviyelerde kalırsa ekstra bir durum olmazsa yıl sonu vergi geliri hariç 25 milyon üzeri kar gelme ihtimali var bence bir süre kurun durumuna göre buralarda kağıdı süründürüler. Yıl sonu bilançosuna doğru işler iyi giderse haketttiği değerlere yaklaşabilir. Takas dağılımından anladığım bu.

Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Bu mermileri bosa harciyorlar..toplarken cizmek zorunda kalacaklar..herkes bu fiyatlarin dip oldugunu biliyor sadece algiya ve gunlukculerin ustune oynuyorlar..cok gecmeden yukari doner..2.5 f/k , 0.5 p/b %7 temettu verimi var en az..komik fiyatlarda..bu baski cok zorlama geldi bana..ytdegildir

Bilici bildiğimiz gibi. Değişen hiç bir şey yok. Bu kağıdı ben WC.'de bile kullanmam.
    Adamlar döviz açık pozisyonlarını kapatmış, artıya dahi geçmişler. Faaliyet karı o biçim ama hisse fiyatına yansıyan bir şey yok.
    Piyasa tedirginliğini anlıyorum da zaten ölü fiyattasın, yap bir atak. Beklemekten kurdeşen olmuş yatırımcını sevindir be kardeşim.
    Şu halini görünce, gerçekten midem bulanıyor. Rezillik diz boyu. İyi ki satıp kurtulmuşum, yoksa hasta olurdum sinirimden.

Fakat bu Blcyt'ın bir huyu var. Bir iki gün durur burada sonra patlar birden. Bakalım aynı hareketi yapacak mı yeniden?
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

6. 350 bin lota ciktilar..limitlerini gorelim bakalim

7. eur pozisyonu artıya geçmiş gibi. Döviz düşerse 1.890.000 zarar yazar diyor. yada yanliş yazdılar sormak lazım. 7 milyonluk ertelenmiş bir gelir var. Amortismanı ödenmiş makina vs bir şeyler sattılar sanırım. Bu vergiyi ödeyeceklerini sanmıyorum muhtemelen yerine koyacaklardır. Bu kadar olumsuzluğa otelin para kazanmamasına rağmen bence iyi bilanço. Zaten ay sonunda % 4 temmettü verecek. Uzuncular iyi ancak kısacalar için spek ne derse olacak.

yatırım tavsiyesi değildir.

Kar açıklayan o kadar çok ve güzel şirket var ki dönüp Blcyt'a bakarlar mı bu hengamede onu da düşünmek lazım.
    Ülke, resesyona doğru yol alıyor. Dünya Bankası, IMF, ekonomistler büyüme oranları çok aşağı çektiler.
    Piyasa belki de bundan sonraki çeyreklerde şu anki performansların gösterilmesinin zor olduğunu değerlendiriyor.
    O yüzden ve fiyatlar yerlerde sürünüyor diye düşünüyorum.
    Aksi halde bu karlara alkışlar ve çümbüşlerle karşılık verilmesi gerekirdi.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

Sayfa 440/759 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •