Sayfa 441/853 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 3,521 - 3,528 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by kirif Yazıyı Oku
    Sn.voyager gerek yok tartismaya!!! Konuyu degistirelim isterseniz sen kozaanin cikis zamanlarinda kozadaydin mipazla ilgilendigine gore hadi insallah burdada bi cikis baslar =)
    eskiden küçük yatırımcıya borsa aracı kurumları hesap açmazdı bizde karaköyden fiziki olarak hisse alırdık ayaklı borsadan burdakiklerin çoğunun yaşından fazla bir zamandır borsadayım böyle ukalalık yapılınca hoş olmuyor ama şimdi öyle degil 100 liraya bile hesap açıyorlar benim şu an 4 aracı kurumda hesabım var ve mipazdan umutluyum arazi değerlendirme ve inceleme işlerinide zamanında yaptım bundan dolayı beklentim yüksektir
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR HER KOYUN KENDİ BACAĞINDAN ASILIR.........

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    İkinizi bir arada yakalamışken.. Özür borçlarınızı ödeyin..

Yoksa bu topikte saklanmaya devam ederim..

3.  Alıntı Originally Posted by voyager2007 Yazıyı Oku
    eskiden küçük yatırımcıya borsa aracı kurumları hesap açmazdı bizde karaköyden fiziki olarak hisse alırdık ayaklı borsadan burdakiklerin çoğunun yaşından fazla bir zamandır borsadayım böyle ukalalık yapılınca hoş olmuyor ama şimdi öyle degil 100 liraya bile hesap açıyorlar benim şu an 4 aracı kurumda hesabım var ve mipazdan umutluyum arazi değerlendirme ve inceleme işlerinide zamanında yaptım bundan dolayı beklentim yüksektir
    Bende biraz erken aldım hocam mipazi diğer arkadaşlar gibi!!! Şuan beklemedeyiz umarım uzun bizman bekletmez bizi!!! Saygilar

4. borsadan ögrendiğim doğru zamanlama risk alama ve sabırdır burda desem ki borsa tarihinin ençok kazandıran dolar bazlı kâğıdı finans banktır 60 misli ikibinli yılların basında 10000 on bin dolarlık finans bank hisse si alan bugünlerde 600.000 bin doları geçmiştir koza gurubu kapatılacak derken 75 kuruştan hisse almakta risk almaktır borsada ihtiyacın olan parayla bulaşmıyanki zararına satmak zorunda kalmayasın allaha şukur yazlıgıda arabayıda borsa parasıyla almıştım ama naçizane tavsiyem ve haddim olmayarak günlük çoluk çocuğunuzun nafakasıyala borsaya girmeyin
    oyle insanlar gördümki para kayıp edince ağladılar

5.  Alıntı Originally Posted by voyager2007 Yazıyı Oku
    borsadan ögrendiğim doğru zamanlama risk alama ve sabırdır burda desem ki borsa tarihinin ençok kazandıran dolar bazlı kâğıdı finans banktır 60 misli ikibinli yılların basında 10000 on bin dolarlık finans bank hisse si alan bugünlerde 600.000 bin doları geçmiştir koza gurubu kapatılacak derken 75 kuruştan hisse almakta risk almaktır borsada ihtiyacın olan parayla bulaşmıyanki zararına satmak zorunda kalmayasın allaha şukur yazlıgıda arabayıda borsa parasıyla almıştım ama naçizane tavsiyem ve haddim olmayarak günlük çoluk çocuğunuzun nafakasıyala borsaya girmeyin
    Eyvallah sn voyager kendi adıma konuşayım bekarim ama yatırımı full borsaya yapıyorum şuanda mipaz!!! Hepimize hayırlı olur inşallah hayırlı geceler

6. bu hisseye 2006 yılında 5 liraya çıktığında bir aracı kurumun tavsiyesiyle girmiş o zamanın parası 2-3 bin kayıp etmiştim o zamandan bu kâğıttan alacaklıyım inşallah fazalasıyla çıkaracağız

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by voyager2007 Yazıyı Oku
    borsadan ögrendiğim doğru zamanlama risk alama ve sabırdır burda desem ki borsa tarihinin ençok kazandıran dolar bazlı kâğıdı finans banktır 60 misli ikibinli yılların basında 10000 on bin dolarlık finans bank hisse si alan bugünlerde 600.000 bin doları geçmiştir koza gurubu kapatılacak derken 75 kuruştan hisse almakta risk almaktır borsada ihtiyacın olan parayla bulaşmıyanki zararına satmak zorunda kalmayasın allaha şukur yazlıgıda arabayıda borsa parasıyla almıştım ama naçizane tavsiyem ve haddim olmayarak günlük çoluk çocuğunuzun nafakasıyala borsaya girmeyin
    voyager.

Şöyle geriye doğru 100 civarında yazına baktım da.. Çok fazla argo konuşuyorsun.. Çok da fazla heyecan yapıyorsun.. 1 lot ile işlem yapana o.ç diyecek kadar da seviyesizleşmişsin..

Senin 2000 öncesi borsada olduğun, Karaköydeki ayaklı borsadan (bavulculardan) alım satım yaptığın bana pek inandırıcı gelmedi.

Zaten bu kadar yıl borsada olan bir kişinin günümüzün internet kolaylıkları içinde grafik bakmaması, grafik bilmemesi, grafik konuşmaması anlaşılır gibi değil.. Bu kadar da heyecan yapması.. küfürler etmesi tam ergen davranışı..

Ben grafiklerimi internetten ücretsiz ve herkesin ulaşabileceği bir siteden alırım ki; herkes de bunu yapabilsin diye..

Soran özelden grafik kaynağını da söylerim.

Neyse..

Sakın bir daha da terbiye sınırını aşacak laflar etme.. Direkt olarak üçgen simgesini kullanırım..

8.  Alıntı Originally Posted by voyager2007 Yazıyı Oku
    bu hisseye 2006 yılında 5 liraya çıktığında bir aracı kurumun tavsiyesiyle girmiş o zamanın parası 2-3 bin kayıp etmiştim o zamandan bu kâğıttan alacaklıyım inşallah fazalasıyla çıkaracağız
    Inşallah hocam !!

Sayfa 441/853 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •