Sayfa 443/579 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543 ... SonSon
Arama sonucu : 4631 madde; 3,537 - 3,544 arası.

Konu: HALK Cafe - III

Cok gazliyorlar diye etkisini notrlemek icin sirf kotulerdim. Isin ilginci, sirketi korumak bana kaldi gazcilari sirkete saldirirken. Muahahahaha.

Ne bicim bir hisseydi yahu su Soda. Gunde 30 sayfa "En buyuk Soda", 10 sayfa da "En buyuk sensin hocam" diye giderdi. En ufak bir olumsuzluk yazsan saldirirlardi 100 kisi ustune. Issiz gucsuz 70 yasindaki herifin teki mesken tutmus, her yaziyi alintilayip ayni seyleri tekrarlaya tekrarlaya gazlardi.

Iyi sirket tabi ki butun Sise sirketleri gibi. Ama bu kadar da gazlamaya gerek yok ki. 30 hisselerinin hepsi iyi, o yuzden bluechip olmuslar. Sadece arada sorunlu periyodlardan geciyorlar.

Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    ben temel sebep aramıyorum aslında.grafikler bana hazırlık var diyor.bir haftadır da bunları paylaşıyorum.grafikler her ne gelişme olacaksa bunu öncesinde fiyata sokuyor.
    Grafik mutlak degil. Ayni formasyondan kac kere cokenler var. Yataya sarmasi ama cogunlukla yukari atak ile sonuclanir. Butun havacilar yataya sardi. Yani sektorel. TAV genelde ayrisirdi otekilerden, holding gibi islem gorurdu. Havacilar giderken bile yataya sardigi olurdu. Simdi hepsi.

Yukari gidecekse hepsini tetikleyecek ne acaba?

Korona oncesi fiyati benchmark kabul edersek ben yukari gideceklerine inanmiyorum acikcasi. Bu tezi bozan tek sey var, o da gecirdigimiz krizlerden endeksin zaten asagilarda olmasi. Her koyun kendi bacagindan.

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Grafik mutlak degil. Ayni formasyondan kac kere cokenler var. Yataya sarmasi ama cogunlukla yukari atak ile sonuclanir. Butun havacilar yataya sardi. Yani sektorel. TAV genelde ayrisirdi otekilerden, holding gibi islem gorurdu. Havacilar giderken bile yataya sardigi olurdu. Simdi hepsi.

Yukari gidecekse hepsini tetikleyecek ne acaba?

Korona oncesi fiyati benchmark kabul edersek ben yukari gideceklerine inanmiyorum acikcasi. Bu tezi bozan tek sey var, o da gecirdigimiz krizlerden endeksin zaten asagilarda olmasi. Her koyun kendi bacagindan.
    altın çamura düşse de altındır.yukarıyı tetikleyecek bir bahane aranıyorsa illaki bulurlar.

5.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    SİZİN 17,90 dan alalım diyecektim 18,2 oldu. bizde nasip yok ya.
     Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    bizim market bizim market bir direk daha dikecek 22 küsüre.
    BİZİM market, 17:90 - 19,48 ile tavanda. 16 haziranda yazılmış. %9,99

6. Turizm neredeyse %100 düşmüş, havacılar yine de iyi toparlandı.

Sadece turizmin dusmesi degil. Ucabilecekken ucmayan tanidiklarim var. Zorunluluk olmadan ben de ucmam. Yani gereksinin harici keyfine ucma azalacak.

Sayfa 443/579 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •