Sayfa 443/912 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543 ... SonSon
Arama sonucu : 7289 madde; 3,537 - 3,544 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. yarın tabandan giren çok olur,allah hissede olanlara sabır versin.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

2. Hissede olanlar yazip ciziyor olmayan ne halt yiyor anlamadimki hoslarinami gidiyor

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by TeKSEN Yazıyı Oku
    Hissede olanlar yazip ciziyor olmayan ne halt yiyor anlamadimki hoslarinami gidiyor

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Cuma günü ben de atladım,kardeşim.
    Ama kayda değer değil aldıklarım.adet vermek yanlış olur.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

4.  Alıntı Originally Posted by qwerre Yazıyı Oku
    komik bir yazi olmus.Benim oynadigim kağitlara bakarsaniz hemen hemen hepsi burut yemis.Yeteri kadar bilgi sahibiyim.Hatta cemaş burutu yemeden once aksama burute gireceğini soyledim.Aslinda sorun burut degil sorun cemas ve riza eee ustune internet yasaği sure de 6 ay olunca tuz da dokuldu.Diyeceksinizki kardeşim benim 10k lotum var adamlarin milyon lotu var emin olun her halukarda biz daha zararla cikariz
    ben yazmadım internetden buldum yapıştırdım tarihine bak diye o tarihde bürüt takas yok diyordunuz

5.  Alıntı Originally Posted by qwerre Yazıyı Oku
    internet yasaği yoktu.Grafige bakarsaniz ayni sekilde duşuyor .bugun yada yarin gecici durursa ayni grafik
     Alıntı Originally Posted by kenan67 Yazıyı Oku
    ben yazmadım internetden buldum yapıştırdım tarihine bak diye o tarihde bürüt takas yok diyordunuz
    Hocam yine yanlisiniz var burut takas demedim internet yasağı yoktu dedim.Burut takas aynı gun aldiğinızi satamazsıniz.Internet yasağında ise araci kurumunuzu aramanız gerekiyor.Insallah anlasirız😊

6. Kâğıtta üstünlük yapacak kadar hisseyi elinde tutar geri kalan ve dağıttığı malı uzun süre çok aşağılardan toplar. Nerede duracağı belli olmaz ..bakarsın alım fırsatında vermez...

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Cemas`ı uzun süredir takip ediyorum fakat hiç yüklü almadım. Şükür aza tamah ettiğim içinde hic zarar etmedim. Ufak ufak da olsa kâr ettim.
    Olurda ileride çok param olursa kesinlikle manipülatör veya spekülatör olmayı düşünmeye itti beni bu cemas tan zarar eden ve mağdur olan ky nin çoğu hiçbir teknik veriye bakmadan sadece kısa sürede çooook para kazanırım umudu ile atlamış. İnsanları zorla dolandırıcı olmaya itiyorsunuz.

SM-J710GN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 443/912 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •