Sayfa 444/981 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544944 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 3,545 - 3,552 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. İlker Basbugdan s400 aciklamasi.

https://www.internethaber.com/ilker-...i-2034093h.htm

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Gençliğimde Siganeralla adında çok iri bir koşu atı vardı.

Çok sevdiği yağmurlu havada ağırlaşmış pistte, diğer atların yanından yürür giderdi.

Üzerine ganyan oynamış bizler de bağırırdık: "ayrıl da gel, kim tutar seni?"...

Sabah sabah dolar kurunun hafif kıpraşması akla neler getiriyor...

İyi günler.

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Günaydın.

Koptu gidiyor.
    Dolar: 5,6150
    nereye koptu gidiyor.
    satış geldi yine

4. Bugün TDI günü temmuz fed faiz indirimi için önemli bir veri. Moral bozmak istemem ama kırılan bir destekde yok tryusd de.

yabancı usdtry ye göre değil tryusd ye göre piyasa yapıyor.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

5. Biz o kadar dedik .

Mümin bir kardeşimiz açsın diye sözümüzü dinlemediniz .

keşke webster açsaydı ters indikatör olarak bari kendimizi tatmin ederdik

Webster açmalıydı
    Biraz sonra gelip şu kadar aldım derse şaşırmam

7. Arkadaşlar ben yapmıyorum ama aranızda fx oynayan varsa dikkatimi çeken bir şeyi paylaşayım belki faydalanan olur.İng mobilde dolar alım kısmına girip alacakmış gibi yapıp anlık alış fiyatını izlerken defalardır olunca farkettim ki düşüş olacaksa alış marjı,yükseliş olacaksa satış marjı çok küçük oluyor.Yani anlık piyasa ve oraya bakarak yön tayini çok kısa vade için destekleyici olabilir.

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

*albayrak: Türkiye artık eskisi gibi üzerinden para kazanılabilecek bir ülke değil

*albayrak: Türkiye birlikte potansiyeli ile çok daha güçlü adımlarla kazanılacak, paydaşlarına kazandıracak bir ülke

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 444/981 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544944 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •