Sayfa 445/717 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 3,553 - 3,560 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. Yasaklardan dolayi acaba genel kurul yapilicak mi binaya giris yapilip genel kurula katila bilicekmiyiz bilgisi olan varmi

2. günaydın ılım usta hayırlı haftalar olur İNŞALLAH.

3. evet saatlik günlük haftalık ve aylık görünümler...haftalık mum sanki çekiç dönüş mumu gibi algıladım ama aylık mum da henüz dönüş emaresi yok...bakalım...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    günaydın ılım usta hayırlı haftalar olur İNŞALLAH.
    günaydın üstad mutlu haftalar...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    sağolasın.. beklentili kağıta bak bide beklenti olmasa ne olur..

8. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 445/717 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •