Sayfa 445/948 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545945 ... SonSon
Arama sonucu : 7579 madde; 3,553 - 3,560 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1.  Alıntı Originally Posted by zamanadurdemek Yazıyı Oku
    Şimdi arkadaş bize ne diyorsun acaba sabır ama ne kadar 10 gün mü 20 gün mü
    2 ay SABIR diyorum..

2.  Alıntı Originally Posted by TrautMann Yazıyı Oku
    2 ay SABIR diyorum..
    Hedef nedir birde onu söyle tam olsun bakalım bizim hedefi sende koydun mu

3. Arkadaşlar spk buna onay vermez ise olacakları neden kimse yazmıyor.Şirketin sermayesi de kalmamışken spk uyarı almışken insanların önüne bira zriskleride serin herkes polyanacılık oynuyor burda.saygılar

4.  Alıntı Originally Posted by zamanadurdemek Yazıyı Oku
    Hedef nedir birde onu söyle tam olsun bakalım bizim hedefi sende koydun mu
    2 EURO..

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. KAP a düşen haber cuma gelen bildirimi aktarmışlar adamlar tam ölü sevici kıldan tüyden yağ çıkarmak için ellerinden geleni yapıyorlar zaten bütlende var haber milletin salak sanıyorlar galiba yermiyiz bu numaraları

....Şirketimiz'in, Erciyas Çelik Boru Sanayi A.Ş. ile 31.12.2016 tarihli finansal tablolar üzerinden tasfiyesiz infisah yoluyla bütün aktif ve pasifi ile birlikte devrolması suretiyle birleşmesine ilişkin olarak 06.04.2017 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu'na başvurulmuştur.

Yapılan inceleme sonucunda, Sermaye Piyasası Kurulu tarafından,

‘'Payları Borsa İstanbul A.Ş. (Borsa) Ana Pazar'da işlem görmekte olan Özbal Çelik Boru Sanayi Ticaret ve Taahhüt A.Ş.'nin (Şirket) Erciyas Çelik Boru Sanayi A.Ş. (Erciyas) tarafından devralınması suretiyle Erciyas bünyesinde birleşilmesi için hazırlanan duyuru metnine Kurulumuzca onay verilmesi talebi ile ilgili olarak;

a) Hazırlanacak yeni bir uzman kuruluş raporunun Kurulumuza iletilmesi ve

b) Birleşme işlemi sonrası Şirket pay sahiplerine verilecek Erciyas paylarının, Borsa'nın Ana Pazar veya sürekli müzayede sisteminin uygulandığı herhangi başka bir pazarında işlem görme şartlarını sağlaması ve söz konusu pazarda işlem görebileceğine ilişkin alınacak Borsa görüşünün Kurulumuza iletilmesi sonrasında söz konusu talebin yeniden değerlendirileceğinin birleşmeye taraf şirketlere bildirilmesine''

karar verilmiştir.

Bu kapsamdaki gelişmeler, ilgili mevzuat kapsamında, kamuya açıklanmaya devam edilecektir.

Saygılarımızla...
    Hay sizin saygınıza

6.  Alıntı Originally Posted by HOOK Yazıyı Oku
    Arkadaşlar spk buna onay vermez ise olacakları neden kimse yazmıyor.Şirketin sermayesi de kalmamışken spk uyarı almışken insanların önüne bira zriskleride serin herkes polyanacılık oynuyor burda.saygılar
    O dediğin oalnilşr evet risk ama hayatta risk...

7. valla ben malın yarısını verip tukaşa geçtim. zaten öyle yapmam gerekiyordu ama gaza geldik geçen hafta hepsini özbal yaptık. disipline uymadık. yarı malı 400 tl zararına verdim. bundan sonra prensipten dönmeyecem, ne zaman bu prensibi çiğnesem illa bi çarpılıyom.

8.  Alıntı Originally Posted by TrautMann Yazıyı Oku
    2 EURO..

Herkesin beklentisi bu yönde aşagı yukarı bizde 10,00 hedef koymuştuk birleşme öncesi bakalım neler olacak 2 EURO olunca 3 te olur sanırım zaten bizim millet fiyat 2 EURO olunca almaya başlar 3 EURO olunca kar ettim diye satmaya başlar

Sayfa 445/948 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545945 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •