Sayfa 446/788 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546 ... SonSon
Arama sonucu : 6301 madde; 3,561 - 3,568 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

Alıntı Originally Posted by delimeli Yazıyı Oku
    Aşağıdaki beklentinin gerçekleşmesi Tekfen'de de harekete yol açabilir.

https://www.sozcu.com.tr/2022/ekonom...zi-mi-7038412/
    Turkiye den gececek boru hattini TEKFEN alamaz, yedirmezler bu isi TEKFEN 'e

ancak kucuk bolumlerinin tesaron islerini verirler.

baska ulkelerden gececek bolumleri icin belki azda olsa sansi olabilir.

haa tabii sadece beklentisi yeter diyorsak, bu konu ayri

2. Tekfen bi sekilde olur da , olmasi sikintilari cozer mi o ayri konu . Onceden is almasi lazim diyordum fikrim degisti . Is demek hirsizlik demek , daha fazla supriz demek . Bu haysiyetsiz onursuzlar once guven insaa etmeli , ederler mi . Etmezler . Hirsizlar ne guzel caliyor ihtiyaci var mi . Herkes fiyata odaklandigi surece , bunlari Rezil etmekten cekinir Aman agzimizin tadi bozulmasin derse daha cok beklersiniz . Twitter 4/5 kisi bastiriyoruz, donen dumenleri rezillikleri anlatmak icin , 0 destek . O yuzden herkese mustahak boyle sirket , cok bekleriz daha boyle vur ensesine al ekmegine adamlari bulunca . Fiyat bakar Teknik bakar yok surada gap vardi ona bakar , insaatin dogasi zarar eder der . Yani az bile yapiyorlar millete , dunyadan haberi yok Telegramda milletin . Pisman oldum Gercekten 2-3 senedir kur bi telegram grubu , manipule et Kucuk bi sirketle anlas soy milleti , durust olduk namuslu olduk yatirimci olduk ne oldu , hirsizlarin eline dustuk . Bundan sonra hayatimda bunu siar edindim tekfen sayesinde yakaladigimi skerim **

3. Vadelide long açacak babayiğit aranıyor spot fiyatı vadeliyi geçiyor 😂

4. https://www.reuters.com/business/ene...es-2022-03-29/

rusya gazına alternatif olarak israil-türkiye gaz boru hattı tartışılmaya başlanmış

twitter 'a bakiyorum da, herkes TKFEN ustasi, herkes borsa sihirbazi amk

6. Sorma legolas , Turkiyede yuzde 95 i sirketlerden bi haber barbut atiyor , dunyadan haberleri yok teknikci ufurukculerin pesinden gunluk barbut herkes . Sirketin ne is yaptigini bile bilmiyor cogu . Analistlerin bile dunyadan haber yok yatirimci nasil olsun , o yuzden diyorum tekfen yonetimi az bile yapiyor , Insallah ileriki yaslarda kucuk bir sirket acabilecek duruma gelir halka acar bu sayede piyasadaki keklikleri dolandiririm , cunku cok kolay oldugunu Gordum tekfen bana bunu ogretti hirsizlik konusunda Murat giginden ve Tekfenden cok sey ogrendik sagolsunlar gozumu iyice actilar . Kaziklanmadan kaziklamayi ogrenmiyormusuz demek

Hisse GAP' i kapatır kapatmaz durdu ve geri çekildi.

8.  Alıntı Originally Posted by KaaN- Yazıyı Oku
    Hisse GAP' i kapatır kapatmaz durdu ve geri çekildi.

Bu hissenin nesi var yine

Baş aşağı düşüyor

Nerede limanı olduğunu bilmeyen CEO’ su nerede, ne yapıyor ve küçük yatırımcıya olan sorumluluğunu biliyor mu ??

Sayfa 446/788 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •