Sayfa 446/1000 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546946 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 3,561 - 3,568 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Bist konkordato ilan etmiş vaziyette.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,467
    sayın HAKEM bahsettiğiniz grafiğe baktım, 1970-1980 arasındaki düzeltmeye benziyor şimdiki hareket hedef olarakta 3 500 - 4 000 dolar gözükmektedir saygılar

BİST ve Viop’da tüm İşlemler durdu .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. kedi değildir o kullanıldı.
    hack mazereti geçen hafta ucuz dövizden kullanıldı.
    bist bilgi akışında da fare kabloları kemirmiştir ya da hiç olmadı su kaçmıştır su..

bu ülkeden hep ufak ufak parçalar halinde beklentim geri gelmemek üzere gidiyor.

Altın hakkında incelemelerim devam ediyor.Misal elmas dünyada oluşumu devam eden bir şey.Yani karbon bazlı habire oluşan bir şey.Altın ise dünyadaki miktarı belli,nihai bir noktası var,bitcoine falan benzemez,kafan kızıp mitcoin yaparsın da yeni altın getir dedi mi gidip bilmemne madeninden eskisi kadar bulamazsın,üretemezsin .Altın mikro düzeylerde cep telefonları,medikal sanayide falan da kullanılıyor.Cep telefonlarında kullanılan altının geri dönüşümü de parasını kurtarmadığından yapılmıyor benim bildiğim.Altın özellikleri açısından çok ama çok önemli bir emtia.Merakla izlemekteyim kendisini)))))))

6. sn hakem dün çok fazla konuştunuz bende oturdum gece gece JFK yi bi daha izledim

7.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Dolarddaki düşüşle borsadaki bilgi akışının kesilmesini nasıl yorumlamak lazım?
    Garip garip işler, bazı banka sistemleri bundan bir kaç ay önce bu şekilde çöktü, kredi kartı vs. dahi çalışmadı, şimdide bistech çöktü.
    Akla devamlı siber saldırı altında olduğumuz geliyor.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by senersen Yazıyı Oku
    sn hakem dün çok fazla konuştunuz bende oturdum gece gece JFK yi bi daha izledim
    Yorumunuz nedir film hakkında sn senersen.Vah zavallı oswald dediniz mi.))))))

Sayfa 446/1000 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •