Sayfa 446/1002 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546946 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 3,561 - 3,568 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

1. Maaş bağlanma oranları düştüğü için giderekte azalacak diye düşünüyorum.
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    940 tl bağlanan Tanıdık var pandemi zamanı başladı iki dönemdir zam almadı fix 1500 tl de kaldı
    Zam geliyorda 940 in uzerine geliyor .yine 1500 e tamamlıyorlar

Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    Bağ-Kur’dan emekli olacağım en düşükten olur 2 yada 2.5 bin TL alırsam çok iyi olur en füşük maaşını kaç olduğunu bilen var mı? En düşükten pirinçler yatınca en düşük maaş olur dediler
    Bugün fırtına çıktı taka su aldı eve geldim evine su basmış 4 saat içerdeki suyu kova ile dışarı taşıdım. Evde eşya olmadığı için sorun olmıyot murat 124 yada reno Toros alacağım /. el alırken nete dikkat etmek lazım noterden sattıktan sonra adamı dövden adam yine arabayı almaz dediler gelir yamuğu beni bulur renı 15 ile 20 bin arası araç düşünüyorum 2. El
    https://uyg.sgk.gov.tr/AylikHesap/ burdan bakın.

Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Buradan hesaplayınca bana bayağı güzel bir aylık çıkıyor fakat yaklaşık 1 yıl prim eksiğim var hala da yaş dolmadı...Asgari ücretin 2 katı ile ödeme mi yoksa 1,5 katı ile mi ödeme yapsam !!! Tavsiyeniz almak isterim...

5. Asgari ücretin 7.5 katı ödeme ve 5 iş günü ödeyin ������
     Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Buradan hesaplayınca bana bayağı güzel bir aylık çıkıyor fakat yaklaşık 1 yıl prim eksiğim var hala da yaş dolmadı...Asgari ücretin 2 katı ile ödeme mi yoksa 1,5 katı ile mi ödeme yapsam !!! Tavsiyeniz almak isterim...

6.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Aman ha sakin boyle bir hata yapmayin

Siz ne kadar yuksekten prim odesenizde maasiniz cok cuzi artiyor. Degmez

Ama bu konuda bir websitesi varsa gormek isterdim. Yani su kadar yuksek yatirirsam ne kadar emekli maasim artari gosteren bir site daha goremedim

7.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Asgari ücretin 7.5 katı ödeme ve 5 iş günü ödeyin ������
    Bunu neye dayanarak soyluyorsunuz? Elinizde hesap cetveli falan varmi?

8. Sn Tinaz, sizin oralardan bir sirket Ukranyada demir cevheri uretmeyi planliyor. vaktin oldugunda bu sirketi bir inceleyiversen cok makbule gecer. Ben fazla bilgiye ulasamadim. Web sahifelerini inceledim ama tatmin olamadim. Black Iron Inc. Simdiden tesekkurler.

Sayfa 446/1002 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •