Sayfa 447/1024 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547947 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 3,569 - 3,576 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by strongarm Yazıyı Oku
    eğitim ne kitap ne? kafayı yiyecem. Medrese var ya daha ne istiyorsunuz! onların okulu varsa bizim medresemiz var!

www.fatihmedreseleri.org.tr
    Kuran kursları var yaz aylarında...Çocukları bademleyecek hocalar var...

son güncellemem bütün piliç çevirme 14 tl idi geçen ay şimdi 20 tl yapmışlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Valla faizlerin kesinlikle artırılması lazım ama sanıyorum düşük sembolik bir artışla yetinilecek.Nedeni olarak da yeni konut kampanyasını düşünüyorum.Ciddi bir faiz artışı milleti emlaktan külliyen soğutur, onlarca batık büyük emlak devi 3 ay içinde gümbürder gider.Bunu göze alamıyorlar.Teknik yapı da bu son kampanyaya destek verdi ya çok şaşırdım ,ben o şirkete güvenirdim demek ki o da gümlemiş, durum benim tahminlerimden daha kötü.Ben yüzde 70 batık var diye düşünüyordum o yüzde daha fazla olabilir.Bu son kampanya biz battık dostlar, ilanından başka bir şey değil.
    Teknik yapı falan her kim bu ülkeye beton hıyaneti yapıp DIŞ borçla beton yaptıysa ve şimdi o borçları ödeyemiyorsa BATACAK batmalı ki BETER olup yeter olsun. O tarihe kadar 1 CENT Dolar satmam satana da hayret ederim.

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Kuran kursları var yaz aylarında...Çocukları bademleyecek hocalar var...
    Sahi ya bu badem bıyık tiplemesinin kökeni bu kurslara mı dayanıyor bunu heeeç ! düşünmemiştim.

5.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Sahi ya bu badem bıyık tiplemesinin kökeni bu kurslara mı dayanıyor bunu heeeç ! düşünmemiştim.
    Bademleme daha başka bişey...Elleşme, oynaşma, vakit geçirme gibi bişey...

lastikçiye gittim az sohbet ettik kışlık lastik siparişlerini vermişler ama firma fiyat göndermemiş henüz fiyatlar güncellenmedi fiyatlar güncellensin öyle siparişleri karşılayacağız demişler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Eee ! tamam bende onu demek istemiştim , badem bıyıkların nur yüzlerine atıf yaparak geçmişten dolayı mı demek istemiştim

emdirmede var bademlemede bakınız bursalı hoca bademleme diye yazın googleye

Sayfa 447/1024 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •