Onemli Gunler Banner
Sayfa 447/553 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547 ... SonSon
Arama sonucu : 4421 madde; 3,569 - 3,576 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. Seninle aynı fikirdeyim
    Borsanın en profesyonel Meksiko pezosu bu larda
    Çok ama çok iyiler lakin manipülasyon da
    Koçlarda sağlam şirket şişe Sasa da öyle peki bunların farkı ne ?
    İş ahlâkı ve namuslu olmaları işte tüm sıkıntıları da bu bizim zübükde bu yok

Olsaydı 3 haneli şirket burda olurmuydu
    Adamlar laf olsun diye kap atmış okuduk gördük
    Bunlar sadece haklarında açılacak dava yada manipülasyon soruşturmasıyla yola geliyor zira para bunların kutsalı
     Alıntı Originally Posted by Andromed Yazıyı Oku
    Bilo her dönemin adamı demek ki kimse dokunamıyor rahat at sürüyor.Bezdirme konusunda profesyonel kadroları var bazen endeksin düşüp düşmeyeceğini bu grubun senetlerinin 1-2 gün önceki hareketlerinden anlayabiliyorum.YTD
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hiç bir fikrim ve önerim yatırım tavsiyesi değildir. Ciddiye alınmasın sorumluluk kabul etmiyorum

2. Bu süregelen manipülasyonların asıl amacı yatırımcıyı bıktırıp usandırıp aciz hale getirip pes ettirmektir.Yapılan bir tür mobbing,psikolojik savaş diyebiliriz.Çook çok sabır gerekiyor.Orta uzun vade düşünenler için sorun yok .Sadece bıkıp usanmadan sabır.Ortalığı bulandıranlar,alet olanlar çok kısa,kısa vade düşünen yatırımcılardır.Bu hissede kısa vade yakarmış!

Yatırım tavsiyesi degildir. Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

3. Her şeye rağmen mantıksız hareket etmiyor. Sıralayacak olursak: deşifre olduğunu biliyor, bu bir rahatlık da getirir, bir tek ismini cismini, patronunu bilmiyoruz, bunun dışında işlemlerinin niteliği hakkında epey fikir sahibi olduk. Deşifre olduğu için sıklıkla taktik değiştiriyor, burası da makul. Bu bir psikolojik mücadele olduğuna göre her türlü duruma hazırlıklı olmayanların cani yanar, burası da açıktır. Bizim bilmediğimiz kendisinin bilebileceği mesele ne olursa, ne zaman konularıdır.

4. Ecilde ky son hâli images%20(3).jpeg

hiç bir fikrim ve önerim yatırım tavsiyesi değildir. Ciddiye alınmasın sorumluluk kabul etmiyorum

5. İMKB da manipulatif hareketler nedeniyle 10 kişiye gözaltı!Umarım ki bu göstermelik bir operasyon degildir.Bu hissede de kronik hale gelen manipulatif hareketler mutlaka gözlem, takip altına alınıp incelenmelidir.Aksi taktir de SPK,İMKB ve diger sorumlu birimler zan altın da kalmaya devam edecektir.Hisse hareketleri mutlaka takip edilip incelenmelidir.Bunu bir yatırımcı vatandaş olarak devlet yetkililerinden istiyorum.

Yatırım tavsiyesi degildir. Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

6. Azîz dostum siz bunlara inanmak istiyor olabilirsiniz ama bence iş bittikten sonra yapılacak işlemler hikaye burada yapılan suç daha önce bilinmektedir bU nedenle benim güvenim kalmadı
     Alıntı Originally Posted by REK Yazıyı Oku
    İMKB da manipulatif hareketler nedeniyle 10 kişiye gözaltı!Umarım ki bu göstermelik bir operasyon degildir.Bu hissede de kronik hale gelen manipulatif hareketler mutlaka gözlem, takip altına alınıp incelenmelidir.Aksi taktir de SPK,İMKB ve diger sorumlu birimler zan altın da kalmaya devam edecektir.Hisse hareketleri mutlaka takip edilip incelenmelidir.Bunu bir yatırımcı vatandaş olarak devlet yetkililerinden istiyorum.

7. İnanmakmı dediniz?. Güldürmeyin beni
     Alıntı Originally Posted by kibarmelih69 Yazıyı Oku
    Azîz dostum siz bunlara inanmak istiyor olabilirsiniz ama bence iş bittikten sonra yapılacak işlemler hikaye burada yapılan suç daha önce bilinmektedir bU nedenle benim güvenim kalmadı

8. Hissede manipülasyona utanmadan sıkılmadan devam ediyor.Çook çok sırıtıyor.

Sayfa 447/553 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •