Sayfa 448/1007 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498548948 ... SonSon
Arama sonucu : 8053 madde; 3,577 - 3,584 arası.

Konu: Viop XL

ama ilk etap bence 1/4 sonrra 1/3 azalacak nufus

köyde bağ bahçe tarla taban varsa sakın satmayın

normalde dünyaya sorsan tek virüs insanoğlu .

doğayı katleden tüm kaynakları tüketen ama sadece tüketen birer parazitten ibaretiz.

hayvanlar aleminde bile belli bir kanun ve denge var. dünyanın en yırtıcı hayvanı bile keyfi olarak avlanıp yiyeceğini hiç etmez. kanı doyar asla başka canlıda gözü olmaz. çekilir kenara nu çürüyene kadar yer örn aslan kaplan aklına ne geliyorsa

insanoğlu öyle değil.. gözü doymuyor bikere. tamamen keyf uygulamalar

3. Önce cinden baslasi lar o zaman
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Nasil olucak o iş ağam
    ağam bu bir proje değil bu artık gereklilik şart yani.

5.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    normalde dünyaya sorsan tek virüs insanoğlu .

doğayı katleden tüm kaynakları tüketen ama sadece tüketen birer parazitten ibaretiz.

hayvanlar aleminde bile belli bir kanun ve denge var. dünyanın en yırtıcı hayvanı bile keyfi olarak avlanıp yiyeceğini hiç etmez. kanı doyar asla başka canlıda gözü olmaz. çekilir kenara nu çürüyene kadar yer örn aslan kaplan aklına ne geliyorsa

insanoğlu öyle değil.. gözü doymuyor bikere. tamamen keyf uygulamalar
    Matrix'te Ajan Smith'in, Morpheus ile olan diyaloğu geldi aklıma....
    İnsanı virüse benzetiyordu..ki çok doğru bir metafordu...
    Dünyanın en zararlı organizması...

6. Ben tarım ve hayvancılık bakanı olsam tüm köyleri ıslah ederim. Köylünün evini tek bir yerde merkezi ısıtma yaparım hayvancılığı bir yerde sistemli yaparım hayvan gübresini alırım ondan önce gaz elde ederim elektrik üretir sonrada ıslah edip tarım gübresi solucan gübresi üretim merkezi kurar gübre üretirim. Çiftçinin tarlalarını tek elden büyük traktör ile sürer taşını temizlerim eker biçer elde ettiğim geliri hissesi oranında dağıtırım. Suyu her yere götürürüm küçük barajlar kurar sulu tarım ve seracılık yaparım yaz kış üretim olur. Üretim üçe katlar. Doğal gübre ARGE kurar buna istihdam ederim çalışacak olanı dağa taşa meyve ağacı ettiririm. Bunu yaptığınızda zaten tarım üçe dörde katladı gider %50 azaldı. Çam ormanları kozalağın dan pelet üretirim. Buda ayrıca bir istihdam gerektirir. Bunun gibi %100 milli programım var. Bunlar milli Servet atıl durumda

7. Buradan din düşmanlığı olayı çıkmasın bu safhada ülkenin ayağa kalkması geçmiş zararın telafisi kolay değil. Ekstra ARGE üretkenlik çalışmak gerekir. Toplumun tümünü maaşa bağlarım tek şartla işsiz ise kamu yararına çalışacak. Fidan ekecek meyve ağacı sulayacak meyve toplayacak. Benim babamın dedesi köye badem ağaçları ekmiş babam 75 yaşında tüm köylü Konya'dan gelenler topla topla bitiremiyor ne sulama var ne budama ne bakım kendi kendine yetişiyor bide buna ilgi alaka olsa ülke şaha kalkar

8. Ülkedeki tüm mühendisleri istihdam et ısıtma ulaştırma enerji vs ülke gereksinimi ile ilgili ARGE çalışması yapsın oradan çıkacak proje yi hayata geçir

Sayfa 448/1007 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498548948 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •