Sayfa 449/606 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon
Arama sonucu : 4845 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1. Hayırlı olsun sabrı zorladı kritik seviyelerde durdu satmadık ve mükemmel bir fırsatı yakaladık umarım herkesin istedigi olur tşkler jant

2. seffaflik nerede? icerden haber alan goturdu mali. bedelsize dair foto atilmia kim nerden gordu

3. kap a yansimamasi asiri vahim

4. jantda olan tüm ky dostlara hayırlı olsun biz digerlerinden beklerken voleyi bu vurdu hayırlı olsun arkadaşlar gündem maddelerinde yok diye son barutu dün vermiştim kısmet degilmiş.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Ana parayı çekip kar ile kaldığımı demiştim. Allah herkesin gönlüne göre versin.

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    jantda olan tüm ky dostlara hayırlı olsun biz digerlerinden beklerken voleyi bu vurdu hayırlı olsun arkadaşlar gündem maddelerinde yok diye son barutu dün vermiştim kısmet degilmiş.
    Tskler mercek2. Sende olmamasına cok uzuldum.Insallah baska hısselerden gonlune gore haber alırsın

7. konya denen gereksiz ve yatırımcı düşmanı adi şirketten cıkıp jantsa aldıgıma degmiş ama kap a bildirmemelerine hala sasırıyorum

8.  Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    Tskler mercek2. Sende olmamasına cok uzuldum.Insallah baska hısselerden gonlune gore haber alırsın
    teşekkür ederim bu samimi duygularınız için ve aynı samimiyetle tüm dostlar umarım istedikleri karı yaparlar canı gönülden isterim bizde kısmet bu kadarmış artık diger huysuzlarda bekleyecegiz yıllardır bekledik devam gene
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Sayfa 449/606 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •