Sayfa 449/821 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon
Arama sonucu : 6566 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. Emin misiniz ? Pek öyle görünmüyor.
     Alıntı Originally Posted by İzmir Yazıyı Oku
    Takasta görülen giren çıkanların alayı kendileridir !!! Sadece görüntü onlar

Sağlıklı düzeltme değil , bir yerden alıp diğer yerden virmanlıyorlar ,, endeks düşmeyince alttan alıp tekrar yukardan satamıyor şrfsz ler , endeks bahaneleri kalmıyor , formalite giriş çıkış , tahtayı yöneten itlerin her zamanki klasik huyu

İstediği zaman günlük hacmi yükseltir 1000 k lot giriyor iki tarafı cepten tamamlıyor ,,,

Trade yapamadılar ,,, aç kaldılar !!

Kaç gündür endeks düşer gibi yapıyor , tekrar toparlanıyor , ayak uyduramayınca o da yönünü tekrar yukarı alıyor ,,
    Kendi başına hareket edemeyen Onursuz Traktörün değişmeyen huyu
    Varsa yoksa Ana endeks >> bahane ,, düşerken çıkarken ,

2. İğrenç bir tahta, 3-5 kademeye oynayan zavallıların tahtası. Doas, karsn dan utan bari.

3. 70 üstüne atacak diye kan ağlıyor spek karakterini yazmaya kelimeler yetmez..

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by -Taha Yazıyı Oku
    İğrenç bir tahta, 3-5 kademeye oynayan zavallıların tahtası. Doas, karsn dan utan bari.
    23 martta 5 TL olan DOAS neredeyse 3 kat gitmiş piyasada 32.5 milyon senet %15 halka açıklık oranı var ki montanlı hisseleri 3 kat arttırmak oldukça zordur bizimki ise 13,2 milyon hisse %25 halka açıklık oranıyla daha 4 sene önceki fiyatında bile değil ne diyelim ALLAH büyük elbet birgün bu hisseyi ve dolayısıyla bizi süründürenler de sürünür 3 yıl önceye göre 1000 lot TTRAK yerine ki ozamanlar 22 dolardı hisse dolar alsaydık bugün 170 bin TL miz vardı ama malesef şuan 70 binimiz bile yok. 5000 lotu olan nerdeyse bir ev kaybına uğramış malesef.

5. Bu hisse 38 dolarları gördü yanılmıyorsam zirve olarak . TL karşılığı 260 TL gibi bir rakam.Er geç her sağlam şirket zirvesini bir vesile ile bulacaktır diye düşünüyorum. Ege endüstri nerden nereye gitti. Borsada herşey olur.sadece sağlam hisse de Çok sabır gerekmekte. Yeterki şirket batmasın.Al sat tut demiyorum. Asla yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by İSTİNYELİ Yazıyı Oku
    Bu hisse 38 dolarları gördü yanılmıyorsam zirve olarak . TL karşılığı 260 TL gibi bir rakam.Er geç her sağlam şirket zirvesini bir vesile ile bulacaktır diye düşünüyorum. Ege endüstri nerden nereye gitti. Borsada herşey olur.sadece sağlam hisse de Çok sabır gerekmekte. Yeterki şirket batmasın.Al sat tut demiyorum. Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    evet benim için 69 u kırması önemliydi kırdı ben de girdim kısmet bakalım bu bilanço bu sermaye ile çok yukarısı hedef olmalı yolumuz açıldı baskı kuran tahta yapıcı da yeter artık dedi gibi şimdilik 72 bama çok yolu var daha
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

7. İyi başladık güne

8. arkadaşlar çok heveslenmeyin biz bu kağıdın %10 yukarı açıp eksi kapattığınıda biliriz bu hissenin speği çok şereflidir çünkü daha TL bazlı 3 sene önceki fiyatına(77 TL ki o günkü kurla 22 dolar) bile gelemedi. şu an endeks giderken gidebiliyor eğer endeks %1 düşsün inanın bu en az %2 düşer

Sayfa 449/821 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •