Sayfa 449/999 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549949 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: Viop - XXV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Güney Batı Ege Kıyıları...
    Gönderi
    1,663
    Blog Entries
    6
     Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    dolar bazlı ucuzluyoruz hikayesine noldu!
    dolar bazlı ucuzluyoruz hikayesi tamamen kandırmaca
    madem öyle endex in 200 bine gitmesi lazım. memleketin şuan ki mevcut finansal görünümü 200 bin endex seviyesini destekler mi?
    imkansız.
    o zaman yalan yani bu iş..
    Canım Kendim...
    twitter : @borsadan_hisse

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Ülkemizde pek çok Ermeni vatandaşımız var. Bu ülkeye, bayrağa gönülden bağlı. Zaten belki de çoğu sizden, benden çok buralı. Benim büyükler kafkasyadan 1700 lü yıllarda gelmiş. Çoğu Ermeni belki 1000 yıldır burada.

Dolayısıyla, Ermenistanı eleştirip, Azerbaycan yanında saf tutrken, ülkemizdeki Ermeni yurttaşlarımızı da rencide etmeyelim. Nasıl ppk ile ülkeye bağlı, terörle alakası olamayan Kürt vatandaşlarımızı ayırıyorsak, aynı hassasiyeti Ermeni vatandaşlarımız için de göstermeliyiz. Aynı şey Musevi vatandaşlarımız için de geçerli.
    Onlarla sorunumuz yok.
    İşgal meraklısı Ermeni hükümetiyle

Sistemim sat demişti sattım dolarları
    Bakem nerden al dicek

4. @cml,

Kardeş bu hisseleri dillendirmeyi, hele u-30 dışında hisse yazmanın çok anlamlı olmadığı bu başlıkta böyle ıvır zıvır hisseleri konuşmayı doğru bulmuyorum..hatta, bunun için attığın grafiğe yazık.

Çok acemi arkadaş var, vobdakiler neyse de, misafir olarak burayı takip eden çok kişi var...Bunlardan birine parayı gömüp birikimlerini sıfırlayabilecek çok kişi vardır.

Bu arada, bu kumar kağıtları beklediğimden uzun süredir kuyruğu dik tutuyor...belki 1-2 yıl dişini sıkacak buradaki spekülatörler...zira kağıt zaten kontrolünde..patronla da danışıklı dövüş halinde ise..bu fiyat hareketlerini unutturup, belki 2 yıl sonra bu çakışı yapacak..bunu bilemeyiz.

tek diyeceğim, bu tür hissleri gündem yapmayalım, burada yazıp birilerinin aklına karpuz kabuğu düşürmeyelim.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

5. Damat en iyiyiz superiz diyor
    Bunu elestirmeyelim gereksiz de
    Program ne ne yapacaksin da dolar dusecek

6. taş borsa taş,nazar etmeyin,benjamin ve faiz çıktıkça,fed para bastıkça,hikaye bitmez,,,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

dün +%3 gider dax..bizimki tersine..
    bugünde onlara uyarız... böyle borsada gel de poz.al

8. Kimse gitmemıs bile boş salon

Sayfa 449/999 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549949 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •