Sayfa 449/567 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon
Arama sonucu : 4530 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Ric senden güzel yazılar görmek bizi de mutlu ediyor
    Sevgili kardeşim ben olabildiğince objektif olmaya çalışan bir yatırımcıyım. Duygular karışınca işin içine onun adı yatırım değil başka bir şey oluyor, o da beni bozar uymaz.
    Az insan çok huzur

2.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Ereğli'nin açıkladığı rakamlar emin olabilirsin en ihtiyatlı rakamlardır. Açıkladıklarının %50 üstü olur diye düşünüyorum
    Yani bir aselsan bir garanti bir halkbank...Tamam Ereğli farklı da olur muyuz diye zaman zaman aklıma geliyordu 5 yıl sonra... 5 yıllık planımı çok rahatlıkla devam ettirebilirim. Hızlı giderse âla, gitmezse de eyt leri ekleme yapacağım İNŞALLAH...

herkese hayırlı uğurlu olsun...

3. Erdemir Maden, Türkiye'de demir cevheri üretiminin %34'ünü, ülkemizin demir cevheri ihtiyacının %12'sini karşılıyor. Türkiye'nin ilk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında uzun yıllardır yer alan Erdemir Maden, OYAK Maden Metalürji içindeki yerli ham madde ihtiyacının kalbi olmayı sürdürüyor.

4. Herkese iyi geceler, sabah 5 de iş başı

5. Bu arada bu yıl ki zayıf karlılığa şimdi yanında 550 milyon dolarlık yatırımda eklendi, temettü verimi bu yıl bir hayli zayıf olabilir hazırlıklı olun. Bedelli yapma ihtimali de masada. Yaşayıp göreceğiz.
    Az insan çok huzur

6.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Sevgili kardeşim ben olabildiğince objektif olmaya çalışan bir yatırımcıyım. Duygular karışınca işin içine onun adı yatırım değil başka bir şey oluyor, o da beni bozar uymaz.
    Eyvallah, aynen devam, aşık olanlarda olacak, objektif olanlar da olacak ki dengeli olsun!
    iyi geceler...

7.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Bu arada bu yıl ki zayıf karlılığa şimdi yanında 550 milyon dolarlık yatırımda eklendi, temettü verimi bu yıl bir hayli zayıf olabilir hazırlıklı olun. Bedelli yapma ihtimali de masada. Yaşayıp göreceğiz.
    Evet bu gündeme geldi ama bakalım hayırlısı...Bence devlet teşviği almalı, bir işe yaramalı devlet bu noktada... Bu cevher ülke için de bir katma değer... Bedelli için beş kuruş yok ama, yine yükleniriz krediye

8.  Alıntı Originally Posted by tosunpasa Yazıyı Oku
    Sezgin bey Twitter'da isdmr için daha da önemli olduğundan bahsetmiş
    Çıkarılan maden sayesinde çok büyük kârlar edebileceğimizi söylemiş.
    Ford'da da aynı şey var.
    Bu fiyat şakşakcıları yüzünden hisselerde bizlere bilgi veren biz gibi uzun vadecilere moral motivasyon ne kadar adam varsa kaçırıyorlar.
    Bıktırdılar artık.
    Son olarak yarın bu haberle hissenin hareketleneceğini düşünmüyorum.
    Alıştık artık
    Para geçtikçe toplamaya devam.
    Bunu demesi normal daha önce de bu tür sözleri oldu.
    Kızıldağ İsdemir ve Ereğli konusu olunca objektif bakamıyor maalesef
    Ermadende İsdemirin ortaklığı,payı 0(sıfır)

Sayfa 449/567 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •