Sayfa 45/262 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon
Arama sonucu : 2092 madde; 353 - 360 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    bunların derdinin mal almak olmadığını anladım. gün içinde 4,75 den trade için aldığım 10bin lotu araç kullanırken 4.98 e yazdım. tahta 5 den dönmüş 94-96 çalışıyordu. PC yi açtığımda işlemlerimi kontrol etmek istedimki 10bin değil bütün portföyümü satışa koymuşum yanlışlıkla. tabi hemen düzelttim. adamların derdi mal almak olsaydı aşağı basmazlardı tahtayı bütün malımı elimden alırlardı diye düşünüyorum.
    Kesinlikle katılıyorum.

2. Adam kendi malını alıyor yükseltiyor, aşağıya alıcı geldiği an kucağına veriyor. Ytd

bir musubet bin nasıhatten iyidir derler,bir daha araç kullanırken boş otoyolda cruse ile gidiyo olsamda işlem yapmam :)

Alıntı Originally Posted by NASRA Yazıyı Oku
    Adam kendi malını alıyor yükseltiyor, aşağıya alıcı geldiği an kucağına veriyor. Ytd
    bence öyle değil,geçen perşembe iş yat dan birisi yüklü mal almıştı. onu döküyorlar gibime geliyor aşağılardan. 5 TL ye yazmıştı, o andan beri aşağı veriyorlar. iş yat 4-5 kademe verdikçe dolduruyorlar. gün sonunda belli olur.

4.89 maliyetle 161bin lot almiş perşembe günü. gruptan değilse hoplatıyorlar. umarım böyledir :)

iş yat 206 bin sattı,umarım bitmiştir satışları.

Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    değişik hareketler oluyor. iş yat geleni gideni yanlız başına topluyor. hayırlısı bakalım.
    dikkatimi çekmişti perşembe günü. grubun malıysa vay halimize diyeceğim ama 2 firmadan satış yapıp 20 firmadan alıyorlar. aslında satılan mal falan yok. benim kafamı kurcalayan yanlışlıkla yazdığım malımı niçin almadılar.

Alıntı Originally Posted by NASRA Yazıyı Oku
    Bence bu bilanço sıkıntısı. Bence pek iç açıcı değil. BENNCE. Ytd
    bilançonun kötü geleceğini herkes biliyor zaten. en azından geçen seneki 2.çeyreğe göre kötü gelecek. bence buralara kadar gelerek bilanço düşüşünü bütün borsada yaşattılar. bundan sonraki hareketler 3.çeyrek için yapılıyor diye düşünüyorum.

Sayfa 45/262 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •