Sayfa 45/232 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon
Arama sonucu : 1853 madde; 353 - 360 arası.

Konu: UFUK Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

1. tamamına yakını BİZİM menkulde saklı acaba dezavantajmı

2. Özsermayesini 117 milyon TL den 196 Milyon TL ye çıkartmış, Karını -4.490.460 ( ZARAR) dan 2.510.372 tl (KAR) ye çıkartmış gözaltı pazarında olupta mali yapısı bu şekilde olan iki hisse var YEŞİL ve UFUK isterseniz bir inceleyin ama sakın ben burada yazdım diye etkilenip al sat yapmayın nitekim borsada yeniyim kimsenin vebalini alamam herkes en güzel kararı kendisi verir

3.  Alıntı Originally Posted by splendid Yazıyı Oku
    Özsermayesini 117 milyon TL den 196 Milyon TL ye çıkartmış, Karını -4.490.460 ( ZARAR) dan 2.510.372 tl (KAR) ye çıkartmış gözaltı pazarında olupta mali yapısı bu şekilde olan iki hisse var YEŞİL ve UFUK isterseniz bir inceleyin ama sakın ben burada yazdım diye etkilenip al sat yapmayın nitekim borsada yeniyim kimsenin vebalini alamam herkes en güzel kararı kendisi verir
    An olarak öyle...

Temmuz da bir partı toplandı, Eylül ve Ekim de bir parti daha, saydığım kadarıyla 500-600 bin lot arası. Şuan hisse sessizlik modunda. Finansal tablolardan yola çıkarak en geç Aralık sonuna kadar KAP a yapıcı bir haberin düşmesi gerekebilir.

4.  Alıntı Originally Posted by JOHN GALT Yazıyı Oku
    An olarak öyle...

Temmuz da bir partı toplandı, Eylül ve Ekim de bir parti daha, saydığım kadarıyla 500-600 bin lot arası. Şuan hisse sessizlik modunda. Finansal tablolardan yola çıkarak en geç Aralık sonuna kadar KAP a yapıcı bir haberin düşmesi gerekebilir.
    Bu toplananlar henüz yetersiz gibi, biraz daha toplanması durumunda kar ettim demeleri için hissenin en az bir 7 yürüyüşü yapması gerekebilir.

5. Bir kaç sıkılan ve o sıkılanlari gören spegin küçük hareketleri.

HTC One A9 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

KAP: UFUK [KERVT ] UFUK YATIRIM YÖNETİM VE GAYRİMENKUL A.Ş. Pay Alım Satım Bildirimi

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/642292

21.11.2017 tarihinde Kerevitaş Gıda San. ve Tic. A.Ş. payları ile ilgili olarak 61,80 - 62,30 fiyat aralığından toplamda 21.998 adet satış işlemi ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Kerevitaş Gıda San. ve Tic. A.Ş. sermayesindeki paylarımız 21.11.2017 tarihi itibariyle % 39,69 sınırına ulaşmıştır. İşlemlerin detaylarına ilişkin bilgiler ekteki tabloda verilmektedir.

7. Erken başlamış 38 TL üstü kar yazar.

HTC One A9 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Yukarı gittikçe ufak,ufak verecek galiba.bakalım bize etkisi nasıl olacak?

Sayfa 45/232 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •