Sayfa 45/292 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon
Arama sonucu : 2329 madde; 353 - 360 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1.  Alıntı Originally Posted by transmisyon Yazıyı Oku
    Borçlarını euro üzerinden yapılandırdı bundan haberiniz var değilmi?Ayrıca şirket sadece araç üstünü kaplama yapıyor sandığınız gibi ileri teknoloji falan değil.Fakat umarım sizin dediğiniz gibi olur yatırımcı zarar etmesin 1 ay sonra bakalım fiyata
    2 yıl geri ödemesi olmayan bir borç için "bedelliden gelen para ile borcunu ödeyecek" demiştiniz... yapılandırmanın euro olması konu dışı.. euro borçlanınca FAİZ DÜŞÜK olur.. Euro kuru da düşerse, ballı kadayıf olur.. 2 yıl zaten "geri ödemesiz" , üçüncü yıl başlayacak borç taksitlerine...

Bu durumda hala "aaa kısa vadeli yükümlülük çokmuuş" veya "bedelliden gelen para acil borçlara gidecek" diyen olursa ağzımı bozmak istemiyorum, lütfen vazgeçsinler, demesinler artık... bu konularo küçük yatırımcı bilmiyor, korkuyor, zararına satıyor.. büyükler de ucuza hisseleri kapıyor..
    Yatırım tavsiyesi değildir... Sadece tahmindir.. Büyük ihtimalle de "hatalı" bir tahmindir..

2. Arkadaşlar uzun süre oldu bedelliye katılmadım. 4 den bölünürse 5.lot ruhçan için ne kadar nakit olması gerekir.( bildiğim kadarıyla % 200 için ,tanesi 1 TL. den 10 lot için 10.000.tl nakil gerekiyor doğru mu? )

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by ugur34 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar uzun süre oldu bedelliye katılmadım. 4 den bölünürse 5.lot ruhçan için ne kadar nakit olması gerekir.( bildiğim kadarıyla % 200 için ,tanesi 1 TL. den 10 lot için 10.000.tl nakil gerekiyor doğru mu? )

şu an mevcut elinizde 1000 lot yani 4000 tl lik hisseniz varsa ,bu fiyatdan sermaye artırımı yaparsa 2000 tl bedelli parası ödersiniz
    hisse 6000/3=2000 yani 2 tlden fiyatlanır

4.  Alıntı Originally Posted by ugur34 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar uzun süre oldu bedelliye katılmadım. 4 den bölünürse 5.lot ruhçan için ne kadar nakit olması gerekir.( bildiğim kadarıyla % 200 için ,tanesi 1 TL. den 10 lot için 10.000.tl nakil gerekiyor doğru mu? )

naptın sen ya ocağımıza incir ağacı diktin 10 lot 10.000 tl. her lotun için 2 tl 1000 lotun varsa 2000 tl

5. KATMR - Katmerciler Ekipman

Alıntı Originally Posted by hayta58 Yazıyı Oku
    naptın sen ya ocağımıza incir ağacı diktin 10 lot 10.000 tl. her lotun için 2 tl 1000 lotun varsa 2000 tl
    Burada 1000 lot olarak bildiğimiz aslında hisse dir.1000 hisse aslında 1 lot eder borsa dillinde bildiğim kadar veya eski dilde.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by ugur34 Yazıyı Oku
    Burada 1000 lot olarak bildiğimiz aslında hisse dir.1000 hisse aslında 1 lot eder borsa dillinde bildiğim kadar veya eski dilde.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Seçim de Bitti Şimdi Kartmerciler için Ne olur acaba?

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by mrtt.sony Yazıyı Oku
    Seçim de Bitti Şimdi Kartmerciler için Ne olur acaba?

İstanbul secimiyle katmercileri iliskilendirmek cok sacma olur..Bazı arkadaslar kime artik cop kamyonu satcak deyip olayı bayağı basite indirgemisti..Eger satcaksa yine satar İlce belediyelerin cogu kendi yakın oldugu partiden buyuksehirin kendine yakın olmamasi hic farketmezki buna bizzat ben izmirde şahidim hangi partiye yakin olursan ol farketmez herkes iş yapiyor vede parasini aliyorr..Ki tek ürünü cop kamyonu yada kar kureme aracı degil.. Artık ülkede belirsizlik kalkti uzun sure secim yok ve calisma zamani..Katmerciler 2.98 den 4.77 ye gidisininn düzeltmesini yapıp tekrar yola devam eder kanatindeyim..YTD...

8.  Alıntı Originally Posted by pashan1905 Yazıyı Oku
    İstanbul secimiyle katmercileri iliskilendirmek cok sacma olur..Bazı arkadaslar kime artik cop kamyonu satcak deyip olayı bayağı basite indirgemisti..Eger satcaksa yine satar İlce belediyelerin cogu kendi yakın oldugu partiden buyuksehirin kendine yakın olmamasi hic farketmezki buna bizzat ben izmirde şahidim hangi partiye yakin olursan ol farketmez herkes iş yapiyor vede parasini aliyorr..Ki tek ürünü cop kamyonu yada kar kureme aracı degil.. Artık ülkede belirsizlik kalkti uzun sure secim yok ve calisma zamani..Katmerciler 2.98 den 4.77 ye gidisininn düzeltmesini yapıp tekrar yola devam eder kanatindeyim..YTD...
    Teşekkürler ederim yukarı doğru bir gün dileklerimle

Sayfa 45/292 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •