Sayfa 45/952 İlkİlk ... 3543444546475595145545 ... SonSon
Arama sonucu : 7616 madde; 353 - 360 arası.

Konu: TSKB - T. Sınai Kalkınma Bankası

Yılbaşından 16 haziran cuma gününe kadar hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. ne dersek diyelim pislikler devam ediyor..işsandıksal iştiraklerdeki hisse batakları kombine devam ediyor..
    iyi incelenmeli bizce neler oluyor..iştiraklerde ****?_??
    hele işfinans gibi borsadan beleşe el değişim dururken**

3. işsandıksal ..kurumsal,, finansal .. yatırımsal .. lüküs hayat oh ne rahat .. biyokimyam bozuldu.. hisse de beklentim olmasa şu adamın yüzünden satıp çıkacağım... kafayı sıyırdım...
    bol mayış bol para.. lüküs hayat oh ne rahat ...

ytd...

4.  Alıntı Originally Posted by propolis Yazıyı Oku
    ne dersek diyelim pislikler devam ediyor..işsandıksal iştiraklerdeki hisse batakları kombine devam ediyor..
    iyi incelenmeli bizce neler oluyor..iştiraklerde ****?_??
    hele işfinans gibi borsadan beleşe el değişim dururken**
    abicim sen neyin kafasını yaşıyorsun.. hastamısın nesin.. ne iş sandıksalı .. yazdıklarını bir oku sen anlayabiliyormusun...ytd.. sinir bozucu herif...

5. saldırıya devammmmm...belli merkezler..sendemi işşsandıksaldansın demek lazım...çokmak istiyosan çık..ben uzun yıllardır buradayım.
    sen önce şirketi vergi cezaya sokanlara yaz..abidiklemeye gerek yok..
    işsandıksalın ne olduğunu araşştırırsan bulursun bi hissyen yatırım yapacaksan grubu araştır..işfinansalı araştır neler olmuş nasıl el değiştirmiş.***yazacak çok şey varda gerek yok.
    banka hissesi ve süründürmeye devamn ediyorlar***olay bu...hisse gerçek ederlerine geldide biz haybeden konuşuyoruz..

6.  Alıntı Originally Posted by propolis Yazıyı Oku
    saldırıya devammmmm...belli merkezler..sendemi işşsandıksaldansın demek lazım...çokmak istiyosan çık..ben uzun yıllardır buradayım.
    sen önce şirketi vergi cezaya sokanlara yaz..abidiklemeye gerek yok..
    işsandıksalın ne olduğunu araşştırırsan bulursun bi hissyen yatırım yapacaksan grubu araştır..işfinansalı araştır neler olmuş nasıl el değiştirmiş.***yazacak çok şey varda gerek yok.
    banka hissesi ve süründürmeye devamn ediyorlar***olay bu...hisse gerçek ederlerine geldide biz haybeden konuşuyoruz..
    abicim ben hepsini biliyorum.. uzun yıllar da tskb ile oynarım.. sen nereden türedin sen yoktun... bir insan hep aynı yorumu aynı sıkıcılıkta ve banallıkta yaparmı ya... bir kere değişiklik olsun diye arkadaşlar nasılsınız de... inşallah iyi olacak hissemiz yükselecek kazanacağız de bee.. işfinansal ,, işsandıksal. lüküs hayat... ytd..

7. Biraz daha ıkınırsa 1.40

8.  Alıntı Originally Posted by esiyok Yazıyı Oku
    Biraz daha ıkınırsa 1.40
    1.41 kapandı.

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Sayfa 45/952 İlkİlk ... 3543444546475595145545 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •