Sayfa 45/170 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon
Arama sonucu : 1358 madde; 353 - 360 arası.

Konu: ANACM - Anadolu Cam Sanayii A.Ş.

Alıntı Originally Posted by emre1985 Yazıyı Oku
    Benimde asels maliyetim guzel iyi kazandirdi sagolsun vazgecemiyorum ama ese dosta da anacm aldiriyorum
    bence uzun vade kaybettirmez.dusus yaşadı o ayrı konu Rusya krizinde de düşmüştü fakat sonra prim yapmıştı borsada önemli olan sabır ve maliyet.

2.  Alıntı Originally Posted by albayrak5561 Yazıyı Oku
    Ne oldu bu topik birden hararetli oldu ytd

SM-E700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Arkadaşlar kendimden şüphe etmiyorum da Allah bilir ya daha bir gün önce kağıt hareketlenince burası günlükçülerle dolup taşacak demiştim. Bu da şunu gösteriyor önümüzdeki hafta bu kağıt alıp başını gidecek gibi bir his var içimde dünkü arkadaşta alttan mal toplamaya çalışan bir uyanık diye düşünüyorum. Tabi gaybi bilen Allahtır.

3. Fiyat alima uygun hale geldi hisse dusunce ee anacam gibi temeli saglam hisse olunca az ucuzladi diye millet geldi biraz daha düşse daha çok gelen promosyonlu satış gibi düşün

4.  Alıntı Originally Posted by emre1985 Yazıyı Oku
    Fiyat alima uygun hale geldi hisse dusunce ee anacam gibi temeli saglam hisse olunca az ucuzladi diye millet geldi biraz daha düşse daha çok gelen promosyonlu satış gibi düşün
    Dün bizim form tamamen provoke edici milletin elindeki (küçük yatırımcının) üç lota göz dikmiş çakalların saldırısına uğradı gibime geliyor arkadaşlar gördüğünüz gibi milleti panikletip sattıracaklardı. Olay bu. benim aklıma bu geliyor başka bir şey değil. Ama satmak yok bedelsizi alıp inşeallah önümüze bakacağız.

5.  Alıntı Originally Posted by Tipi/38 Yazıyı Oku
    Dün bizim form tamamen provoke edici milletin elindeki (küçük yatırımcının) üç lota göz dikmiş çakalların saldırısına uğradı gibime geliyor arkadaşlar gördüğünüz gibi milleti panikletip sattıracaklardı. Olay bu. benim aklıma bu geliyor başka bir şey değil. Ama satmak yok bedelsizi alıp inşeallah önümüze bakacağız.
    "ipini koparan geldi" ifadesi o arkadaşın karın ağrısını ortaya koyuyordu açıkça ;)

6. Bedelsiz tarihi ne zaman arkadaşlar

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. genelde 1 ay içinde onaylanıyor spk tarafindan o yuzden temmuz 15 ini kadar verilir diye tahmin ediyorum

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Tipi/38 Yazıyı Oku
    trkcm kıyaslıyor trakya cam otomotiv,beyaz eşya,inşaat sektörlerine bağımlı daha doğrusu kabaca ekonominin iyi olması lazım anacm içecek sektörüne cam şişe üretiyor önemli olan bence önümüzdeki yıllarda doğal gaz zam gelmemesi hatta düşen petrolden dolayı uzun vade de doğal gazda indirim dahi olabilir zaten en son 2014 ekim doğal gaza zam gelmişti geçen sene ekim ayında doğal gazda indirim olunca iyi oldu uzun dönemden beri doğal gaza zam gelmiyor bu önemli enerjiye bağımlı hisseler için.

Sayfa 45/170 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •