Sayfa 450/856 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon
Arama sonucu : 6841 madde; 3,593 - 3,600 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    Dün tivitıda bakınırken, abinin teki 100-101 lira aralığında 8bin lot almış. 100 günlük ortalamanın altına düştüğünü gören almış kısacası... Sizce bunlar anında ekmek yer mi Sasa ve robotlardan... O yüzden bu dönem sessiz sakin kalmakta, paniğe kapılmamakta fayda var diye düşünüyorum.

Ayrıca uzun vadeci arkadaşların her saat başı fiyatı sorgulaması hafif üzüyor yani Günlük fiyata değil, bilançolara bakıyoruz, pes valla
    https://m.youtube.com/watch?v=p7ph9MvRBCk

2. Grafiğe göre ENDEKS le aynı düşüş sürecinde sanki

3. Şükür bugün yeşillendik... ağzımızın tadı yerine geldi
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

4. 15 dakikalık peryotta işaretlediğim yere turkuaz rengin çıkması önemli ....

5. Hayret yeşiliz

6. Dediğim gibi ihraç olayı onay aldı kaç fiyattan hala belli değil oda gelsin sprizolan 2026 ya kadar yeni fabrika devreye girmesi kararı 2025 te alınacak ti elini çabuk tuttu yönetim ytdegil sabırla beklemeye devam maliyeti aşağı çekmeye devam al sat kaç sefer denesem ele veriyor sabit kalmak en katkısı ytdegil yaşasın antikapitalist ler der

7. Bilamcodan beklenti yok düşük gelecek kanaatindeyim araştırma raporları ve erdem bey zamanında fiyatim budur diye manipüle ederken şirketler karlarında dusuklu k olacaktır dedi bunlara dayanarak diyorum ne olur bilemem ytdegil yatirim a odaklandık sessizce izliyoruz ihraç onayı geldiği için yazmak istedim bol sabır ve kazanclar

8.  Alıntı Originally Posted by Nikopoll Yazıyı Oku
    Virüs vardır diye tıklamadım Lotlarımı ele geçirmek istiyor olabilirsiniz.

Sayfa 450/856 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •