Sayfa 451/500 İlkİlk ... 351401441449450451452453461 ... SonSon
Arama sonucu : 3994 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: VANGD - Vanet Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by rodoslu Yazıyı Oku
    İyi ki az parayla girmişim
    arkadaş azpara çok para 2.planda önemli olan piskoljik sorunlar
    para azda olsa etkilenmedinmi bu olayda bu duruma nasıl göz yumuyorlar yazın güneşli günde kar yagıyor

2. şimdi 1 ; burası tabana kadar verse de alsak cılarla dolar. baştan söyleyim cıss
    2.si ise ; galiiip ocağın batsın cılarla dolar. baştan söyleyim susss
    kağıt primli gençler dikkatli olun.

3.  Alıntı Originally Posted by stockexc Yazıyı Oku
    şimdi 1 ; burası tabana kadar verse de alsak cılarla dolar. baştan söyleyim cıss
    2.si ise ; galiiip ocağın batsın cılarla dolar. baştan söyleyim susss
    kağıt primli gençler dikkatli olun.
    Söylediklerinize kesinlikle katılıyorum.
    İlk başta bu kağıdın sahibini araştırıp kim olduğunu bilmek gerek. Galip bey in nasıl sert hareketler yaptığını nasıl insanları ağlattığını bilmeyen yoktur sanırım. Eğer bunları da bilerek burada iseniz adrenalin seviyorsunuz demektir. Adrenalini siz seveceksiniz suçu başkasında arayacaksınız... Kimse kimseye zorla mal satmıyor hepimizin aklı da fikride yerinde şükürler olsun. O yüzdendir ki yaptığımız işlemlerde lütfen dikkatli olalım. Hepimizin bildiği gibi para kolay kazanılmıyor.
    YAZDIKLARIM BENİ BAĞLAR KESİNLİKLE Y.T.D.

4. adamın borsada girip çıkmadığı kağıt kalmadı ki kimini rezil kimini de vezir yaptı takip listesinde 84.VANGD sırada sessiz sakin 2.3 haftadan beri duruyordu bizde taşlar yerine oturdu dedik nerde sabah dobur daydım -8 açıldı baktım dohol artda maliyeti düşürüm dedim 4.31 fiyata 4.39 yazdım gelmedi seans durdurmuşlar 4.89 açıldı yazdım yine gelmedi yine durdurmuşlar 4.96 açıldı aldı maliyeti düş mize yükseltik ikide bir seans durdurma yazılarımı okuyabilirsiniz sonra bekle bekle sitres satıp buraya geldik mart karı yagdırdılar
    başımıza sevinenlerde var ne diyelim karekterleri en iyisi uzak durmak onuda yapamıyoruz o da bizim karekterimiz

5. bugün piyasa yapıcısı kapsamında metro, 23/03/2018 Alım 3.000
    23/03/2018 Satım 1.301
    hissede para çıkışı da yok hisseler alındı mı satıldı mı yoksa sağ sol çep yaparak ortalık biriler tarafından toz duman mı edildi

kör bıçakla kesildik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR CUMAOVASI
    Gönderi
    2,324
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR CUMAOVASI
    Gönderi
    2,324
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

8. Avatarı ZICO paylaşımın için teşekürler. ilk 5 deki net satıcı ve net alıcılar birbirine denk geliyor yanı 1.çepten diğer çepe girmiş gibi peki ortalığı toz duman edip de bizi -9 kim düşürdü.bunu pastada ben bulamadım.

Sayfa 451/500 İlkİlk ... 351401441449450451452453461 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •