Sayfa 451/759 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551 ... SonSon
Arama sonucu : 6069 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by garan01 Yazıyı Oku
    Bugün kü garanti- info yatırım işlemi neydi acaba. 500 bin lot el değiştirdi. Bence %99 karşılıklı işlem ama neden yapıldı sonuçları ne olur göreceğiz.

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Adamlar baskılamak için her turlu canbazlığı yapıyorlar ama güneş balçıkla sıvanmaz

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

2. Sanırım burdaki oyunun içnde bizim bilmediğimiz bir şeyler var dün ve bugün elimdeki tüh hisseleri sattım bu piyasada bu bilanço ile bu fiyata hala hisse verenlerin gözü olukça aşağıda gibi duruyor ne zaman güçlenirse o zaman geri dönmek üzere kalın sağlıkla

3. bilici anlık takas

blici.jpg .................

Alıntı Originally Posted by HOOK Yazıyı Oku

Sanırım burdaki oyunun içnde bizim bilmediğimiz bir şeyler var dün ve bugün elimdeki tüh hisseleri sattım bu piyasada bu bilanço ile bu fiyata hala hisse verenlerin gözü olukça aşağıda gibi duruyor ne zaman güçlenirse o zaman geri dönmek üzere kalın sağlıkla
    Bilançodan sonra beklenti bitince bende 1.55 lerden vermiştim,,yeni bilanço 3 ay sonra,,o zamana kadar kim ola kim kala.
    Hisse zaten sıkıntılı,hantal,,tam uyuz.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

5.  Alıntı Originally Posted by HOOK Yazıyı Oku
    Aynen biraz sabır spek de buraları okuyor siz kalkıp tavana kadar çizecek muhabbeti yapmasaydınız belki gerçekten çizcekti o arada satıcı geldiyse adam niye çizsinki ama temekki bunu tavan yapcak paraları var olay sadece sabır merak edenler için bilici rapor yazın nisan 2018 de ayrıntılı bir değerlendirme var süper bir rapor adam kotü senaryo hazırlamı 2018 in 6 cı 9 uncu ve 12 ci aylık gelebelicek verilerine göre bu senaryoda fiyat 2 tl orta senarya 4 tl iyi senaryo6.5 tl gelen bilanço dataları orta ile iyinin arasında hepsini analiz ettim bu hissede 2 tl nin altı sahtekarlık bu piyasada normal şartlarda en az 4 tl üstü olmalı sadece rakamlara itimat edin arkadaşlar oyunlarla ilgilenmeyin malınızı bu çakallara kapturmayın
     Alıntı Originally Posted by HOOK Yazıyı Oku

Sanırım burdaki oyunun içnde bizim bilmediğimiz bir şeyler var dün ve bugün elimdeki tüh hisseleri sattım bu piyasada bu bilanço ile bu fiyata hala hisse verenlerin gözü olukça aşağıda gibi duruyor ne zaman güçlenirse o zaman geri dönmek üzere kalın sağlıkla
    Sayın Hook daha dün minimum 2 tl orta 4 tl en iyi 6.5 tl hedef veriyordunuz herkese çakallara malınızı kaptırmayın diyordunuz.

Şimdi siz malınızı çakallara kaptırmış mı oldunuz yoksa bizi çakallara bırakıp gitmiş mi oldunuz

Ya dün sizin çok net yorumunuza bakıp alım yapanlar olduysa şimdi onlarda satsın mı?

Size tavsiyem 1 gün içinde bu kadar farklı yorumlar yapacaksanız bu kadar net yazmayın en azından kendi yorumum falan diyiniz ytd falan diyiniz

6. Boşver dostum, biz bize yeteriz

Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    Sayın Hook daha dün minimum 2 tl orta 4 tl en iyi 6.5 tl hedef veriyordunuz herkese çakallara malınızı kaptırmayın diyordunuz.

Şimdi siz malınızı çakallara kaptırmış mı oldunuz yoksa bizi çakallara bırakıp gitmiş mi oldunuz

Ya dün sizin çok net yorumunuza bakıp alım yapanlar olduysa şimdi onlarda satsın mı?

Size tavsiyem 1 gün içinde bu kadar farklı yorumlar yapacaksanız bu kadar net yazmayın en azından kendi yorumum falan diyiniz ytd falan diyiniz
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

7.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Boşver dostum, biz bize yeteriz
    Üstad sende burdaysan biraz daha alayım
    Senin alman veya satman da benim için bir indikatör sayılır

Gerçi diğer takip ettiğim indikatörlere göre bugün 1.38 altında kapatırsa bir süre daha bekletecek gibi. Zaten bu ihtimali de hesaba katıp 1/3 girdim 2/3 daha alabilirim uygun desteklerden

Yukarıdan satıp aşağıdan alayım derken kaçanlar oluyor ondan çok kafa yormuyorum kademeli alıp kademeli satış yapıyorum

Tedbir ve sabır bizden takdir Allah'tan.
    Ytd
    Son düzenleme : talebe37; 06-11-2018 saat: 15:26.

8. Estağfurullah dostum, üstadlık ne haddimize. Kendi çapımızda topluyoruz.

Sen de işini bilirsin dostum, paranın kokusunu almışsındır
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

Sayfa 451/759 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •