Sayfa 451/1009 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551951 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Dolarda kalan yaniyorsa TL de kalana ne oluyor?
    Bu sıcağa kar mı dayanır ?

2. HDP’li Sırrı Sakık:

“Kemal Kılıçdaroğlu ve ortakları bizim sayemizde Cumhurbaşkanı, Cumhurbaşkanı Yardımcısı bakan vekil olacaklar. Biz geldiğimiz de Abdullah Öcalan ve tutuklu PKK’lılar genel afla özgür kalacak.”

K.k. bunlara prim vermeye devam ederse 1. Tur olmasada 2. Turda kaybetmeye mahkum bu da burada dursun.

K.k. nasıl kaybedilirin dersini veriyor resmen.

3.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku

K.k. bunlara prim vermeye devam ederse 1. Tur olmasada 2. Turda kaybetmeye mahkum bu da burada dursun.

K.k. nasıl kaybedilirin dersini veriyor resmen.
    Bizler, KK'luna destek verenler, hepimiz vatan hainiyiz ve bu vatani satiyoruz.(!)

Bu da burda dursun.

Iyice sasirdi bunlar.

4. Kimse yokken gelip zehirini sacip kaciyor.

Sirri SAKIK bunu dedi diye de bir palavra koymus, ne kaynak var ne link.

Simdi bunu okuyan inanir saniyor, biz degil senin, reisinin ne palavralarini duymus kisileriz, vatandas artik yemiyor bu palavralari.

5. Bu vatandas bu yaziyi 01.16 'da koymus, belli ki sahuru bekliyor.

Bu agizla oruc ta tutar bu simdi.

Ne diyelim, Allah bu tiplerin ve bu ulusu acliga terk edenlerin tumunun belasini versin.

6. dyson supurge alayim dedim artik, fakat surekli stogu bitiyor ve yenisi geliyor bu sefer baktim stok gelmis fakat fiyatlara +2 bin tl cakmislar. Kufur edip sayfayi kapattim aksam tekrar bakayim dedim stoklar yine bitmis!

Millet 17bin tllik supurgeyi deli gibi aliyor, otomobildeki kara borsayi zaten biliyorsunuz. Ben boyle cilginca tuketim yapilan bir donem hatirlamiyorum.

Suraya gelecegim; akp bu secimi yine kazanir, bizim millet ne zaman boyle piyasa acik olsa iktidarin gitmesini istemez.

7.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Sirri SAKIK bunu dedi diye de bir palavra koymus, ne kaynak var ne link.

Simdi bunu okuyan inanir saniyor, biz degil senin, reisinin ne palavralarini duymus kisileriz, vatandas artik yemiyor bu palavralari.

https://twitter.com/umitozdag/status...08254919196672
    Memento mori

8. Yuan usd 7/7.25 bandı ekrana ekleyin..
    Etraf şenlenir.
    Memento mori

Sayfa 451/1009 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551951 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •