Sayfa 451/1001 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551951 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: Viop XXXIX

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,916
    SHORT-ŞELALE VS. DİYEREK MİLLETE GAZ VERMEYİN...herkese malum haberden yola çıkarak algı yapılmamalı.

burası vob. öyle konuşulmaz...ha düşse bile siz haklı olmayacaksınız..zaten %50

teknik konuşursun olur biter...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

2. Tamam orası üüüle de her akşam pazarı ucuzluğu olmuyor ki, arada oluy
    Bugün olucak gibiydi, müşteri çok oldu heralde vazcaymış olmalı
    yabcak bişii yok eve bugün de elimiz boşta gitcez

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

3.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Bütün mevzu yukarı adım uygulamasından dolayı geliyor, açık yapacaksın adam gibi yaptırmıyo illa üst kademeye koyacaksın biri alacak öyle lap lap açık yaptırmıyor spk ondan düşüreceklerse bile yukarı yukarı sonra lap lap aşağı.

Sabahtan beridir bofa ereğlide 2 milyon lota yakın açık yaptı eyyy yavrum eyyy memleketimin KY si temettü alıcam diye ereğliye gömüldü bugün, o temettü kadar zarara sokup alırlar temettüyü ellerinden.
    Temettü yatırımcısı dediğimiz yatırımcı tipi de günlük al satciydi zaten, bir yorum yazıyorsunuz içi azıcık dolu olsun bari

4.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    SHORT-ŞELALE VS. DİYEREK MİLLETE GAZ VERMEYİN...herkese malum haberden yola çıkarak algı yapılmamalı.

burası vob. öyle konuşulmaz...ha düşse bile siz haklı olmayacaksınız..zaten %50

teknik konuşursun olur biter...
    Malum haber nedir? Paylaşabilirsiniz sevinirim, ben kaçırmışım

ben şahsen x30 205500 görmeden long olmam hep zehirli olur benim adıma.
    short var elimde ama zararlı.
    bakalım nerden döner, geçen sefer 2700 lere kadar inatlaştık. short zararlı bir eylem bence bizlere. ama düşerken tatlı oluyor.
    baktım kendi kişisel tradelerime hep longdan daha çok para kazanmışım.
    bugün ayıların günü ama ibre dönebilir de..

6.  Alıntı Originally Posted by northernforever Yazıyı Oku
    Temettü yatırımcısı dediğimiz yatırımcı tipi de günlük al satciydi zaten, bir yorum yazıyorsunuz içi azıcık dolu olsun bari
    Aynen ya yıllık %140 enflasyon olan ülkede %10 temettü alacaklar diye 1 yıl bekleyip parasını hiç ediyorlar en güzel yatırımcı bu temettücüler.
    Ne güzel değil mi yahu paranı git 1 yıl önce sıvı yağa yatırsan x5 yapmıştı hiper enflasyon olan ülkede hala temettü diyorlar yuh ya.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Tamam orası üüüle de her akşam pazarı ucuzluğu olmuyor ki, arada oluy
    Bugün olucak gibiydi, müşteri çok oldu heralde vazcaymış olmalı
    yabcak bişii yok eve bugün de elimiz boşta gitcez
    Stress 17:30'dan sonra yavaş yavaş başlıyor, hatta 17:59 a kadar bekleyenler var. Karanlık oda sürprizleri olabiliyor.
    Aslında karanlık odada +-%2 marj olmalı hem orası düzgün olur hem de orada fazla iş yapılmaz şeffaf ortamda işler gerçekleşir.

Bilişimde beyaz şapkalı hacker diye bir terim var. ABD hükümeti teroristlerden vs yararlanıyor. SPK da oyunculardan ne tip oyunlar bildiğini öğrenip önlem alabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,916
     Alıntı Originally Posted by northernforever Yazıyı Oku
    Malum haber nedir? Paylaşabilirsiniz sevinirim, ben kaçırmışım
    abd faiz olayı,abd endekslerinin durumu vs..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Sayfa 451/1001 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551951 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •