Sayfa 452/672 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon
Arama sonucu : 5371 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. nasıl da çöküyor bak, sanki kaç gündür önde gitmemiş de bugün koşturuyor

2. Burada birileri 1,2 diyordu kızıyorduk, 0,80 oldu ya la

yuhhh yuhhhh

3. bu sene temettü verimi %2 filan olur bu gidişle, polyanna gibi düşünürsek

4.  Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    bu sene temettü verimi %2 filan olur bu gidişle, polyanna gibi düşünürsek
    Verdiği temettü değişmezse, Borsadaki fiyatı düştükçe temettü verimi yükselir.
    2018 yılında ISGYO temetü verimi %5,6 idi. Verdiği bedelsizlerle bu oran çık daha yükseklerde.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

5.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    Tamam kriz de GYO olumsuz etkilenir doğru.40 küsur yaşındayim ev fiyatlarının düştüğünü hiç görmedim krizde bile, belki küçük düşüş olsada kriz anında zaten bu fazlası ile satıldı, enflasyon da en korunaklı yatırım yine gayrimenkul. Yani varlıklarını korumak isteyen yine gelip GYO ya yatırım yapacak hemde 0.26 defter değeri ile,size yutturulan bu düşüş ile
    Boran kardeşim tamamıyla aynı fikirdeyim 44 yaşındayım 20 yıldır bu piyasadayım 0.25 pd/dd ile işlem gören batmamış hisse görmedim varsa bilen haber versin.
    Bi malın fiyatının günlük değerinin önemi yoktur ne zaman satacaksan o zamanki fiyat asıldır ben zaten ülke hala yerinde kalırsa 7 yıl satmayı düşünmüyorum çünkü emekliligim o tarih.
    Birde şunu rica ediyorum kader das arkadaşlara kritik seviyelerdeyiz söyle olacak buraya inecek diye fikir vermeyin bunun sonunda vebal var herkezin aklı fikri var alan alır satan satar.
    Son olarak şunu söylim bu hisse bu fiyatları hak etmiyor manzara adalarda 800 tl daireyi 300 veriyor mu? ama hisseyi manipülatif şekilde düşünüyorlar sabır borsanın temel kuralı sabır.

6.  Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    Verdiği temettü değişmezse, Borsadaki fiyatı düştükçe temettü verimi yükselir.
    2018 yılında ISGYO temetü verimi %5,6 idi. Verdiği bedelsizlerle bu oran çık daha yükseklerde.
    % koymayacaktım başına. Aynı fikirdeyim. değeri düştükçe temettü verimi artacak anlamında söyledim.

7. Damat konuştu, daha beter çakıldı. La biz bu adamlarla ne yapacağız yahu, Şimşek'i mumla arayacağız mumla

Dediğiniz doğru,kimse gayrimenkulunu üç kuruş aşağı vermez ama piyasa da 0.25 defter değeri ile bize sat baskısı kurarak sattirmak için kırk takla atarlar.ah keşke küçük yatırımcı olarak fırsatçılık yapmadan oğlumun mikini al diyebilsek

Sayfa 452/672 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •