Onemli Gunler Banner
Sayfa 452/1012 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552952 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Ben aldim ve boyumun olcusunu de aldim.

http://uzunvadeyatirim.blogspot.com/2016/

Hayalimdeki araba baslikli yazi benim yazimdir.

Syg,
    Güzel yazı hocam...O masraf yerine yer içer gezeriz..

teb marifetli 24 olmuş farkındasınız demi

3. Bu ekonomi nasıl düzelir ?

Şubatta faizlerin yükseleceğini zaten bildiğim için 3 tane araba aldım

Biri Opel Grandland x 1.2 Puretech 130 hp Excellence Aytaşı gri(183k seramik ve 5 yıla kadar garanti uzatmalı)

Biri Toyota 1.33 Life (68k 5 yıla varan garanti uzatmalı)

Öbürüde Dacia Sandero 1.0 ambiance (44k 4 yıla kadar garanti uzatmalı)

Bu araçların hepsini %1.35 averaj faizli kredilerle aldım şuan bu araçlar yine aldığım fiyatlara geldiler fakat ben şuan sanki vade farksız 48 ay almış gibi oldum hepsini. (full ihtiyaç kredisi çekerek ödedim tümünü, ne arabayı satarken nede kasko zamanı bankanın ağız kokusunu çekicem)

Opeli anama verdim daciayı ablama toyotayıda kendim kullanıyorum.

Opeli peugeotnun almasından sonra 3008 ile tamamen aynı platform üzerine kurulan grandland x (şase,motor,alt takım,şanzıman anlayacağınız sadece tip değişik) 3008 e göre bence çok daha uzun vadeli bir tasarım çizgisine sahip ve iç kısmı daha olgun insanlara yönelik daha oturaklı, çok konforlu bir araba, 3008 le aynı düşünün sadece içindeki düğmeleri 3008 gibi karmaşık değil ve tipi daha güzel, fark bu.

Dacia ile dışarı çıktığımda sol bacağım ağrıyor, ablam zaten bi çarşıya bide işe gitmeye kullanıyor, evlerden ırak bir araba.

Toyotamı 68k ya aldığıma çok çok mutluyum, şubattan bu yana işlerimle ilgilide kullandığım için 20500 km oldu. Çok seviyorum arabamı, tiz ağırlıklı birde ses sistemi taktırdım çünkü ses sistemi gerçekten çok kötü aracın ve şart. Onun dışında cruise controlude 50 liraya aliexpressden temin edip taktım.

Şuan araba ihtiyacım olsa kesinlikle Hyundai ix35 ile aynı platform üzerine kurulmuş Kia Sportage tercih ederdim, tamam tipi çok hoş değil ama koyu grisinin bence gideri var, girişi 99k ama 140k verirseniz inanılmaz dolu bir arabayla karşılaşıyorsunuz, o doluluk şuan piyasada 180-200klık arabalarda var, sportage bi düşünün.

Corolla 1.6 life hurdayı plaza bulursa 82k ya alınabiliyor, hiç fena değil bence.

Kianında pazarlıksız rakamlarını söyledim, gidipte sormadım ötv zımbırtısından sonra, en üst paketin turbolu 168k imiş, ama ODD satış verilerinden gördüğüm üzere mal ellerinde kokmuş biraz, kim bilir 28k iskonto bile yapabilirler sıkıştırılırlarsa

5.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    teb marifetli 24 olmuş farkındasınız demi
    burgan güldüren 23,75

bankalar ne yapacağını şaşırdı. burgan gerçekten saçmalamaya başladı.

6.  Alıntı Originally Posted by TonyStark Yazıyı Oku
    Sn. rxpu bizde iki araba var biri iş geregi toros lpg siz 98 model ajanta araba dedem kullanıyor bende 98 mercedes s320l long var ilk sahibinden aldım 5 6 yıldır bende dyno da motor gücü %98 çıktı prins lpg li atmosferik motorsa %1 %2 aramıcan bence.
    En iyi araba sizdeymis bende de 96 model vardı yok böyle bir makine, bildiğin uçan halı, imkanım olsa alacağım tek araba s500 o bambaşka bir şey.

7.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Daha once bahsettim mi bilmiyorum ama 6 ayligina Turkiyeye gelmeyi dusunuyoruz. Bir arac almayi dusunuyorum. Sizinde dusuncelerinizi almak isterim.

Yeni almayacagim, 2. el alacagim. SUV istiyorum. Aklimda ki modeller sunlar

VW TIGUAN

HYUNDAI IX35

MITSUBISHI ASX

PEUGEOT 2008

SUZUKI VITARA.

Baska bir onerisi olan varsa da lutfen paylassin. Arabaya ayirmak istedigim butce 70 80 bin civari. Eger sonrasinda kalmaya karar verirsek 0 bir araba alabilirim (Esim calismaya baslarsa OTV odemeden alabilir) ya da 2.el temiz bir Range Rover Evogue dusunuyorum.
    Honda CR-V bakabilirsiniz veya Ssangyong Kyron, parasına göre diğerlerinden daha iyi bir araç bana göre.

Bu aralar kesin arı hesabada güncelleme gelecek, çevremde herkes stopajın son gününe kadar arıda bekletti sonra inanılmaz rakamlar çıkış oldu, beklentim 23.5 olması, takipte kalalım.

Sayfa 452/1012 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552952 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •