Sayfa 452/612 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Normal bir firma olsa x10 çok normal. Polisan bir holding. Muaafillerne bakınca çok da show beklemiyorum. Nırmalde 40 derdim ama 15 olsun yeter bu sene. Belki de ağustosta kriz çıkar bu 900 cds le borsa 100 bine düşer ski tutarız ayrı konu. Ülke daha ne kdr bu saçma yönetime dayanır görücez. Avrupa bile hala faiz arttırsın bizim kainat imparatoru efendi hazretlerimiz ortadoğu çamuruna saplanmış öngörüsüzlüğüyle hala faiz desin. Göreceğimiz varmış…
    Faiz arttırması şirketler için ne gibi olumlu yönü var zengin parasını faize mi yatirsin?

2. Zengin parasını döviz korumalı mevduat ve diğerleri ile zaten katlıyor. Paradan para kazanmanın kralını bu dönemde yaşıyor. Üstüne neredeyse bedava olan tl kredi kullanabiliyor. Zengin hiç bu kadar zenginleşmedi. Fakir de fakirleşmedi. bunu daha detaylı yazma gereği duymuyorum. Yobazlar dışında herkes bunların farkında.

3. Deniz satmaya başladı patron mu acaba? Bir anda taradı maşallah

4. Deniz patron mu ) mi16 her gün bu sayfadasın yıllardır bu hissede ve bunu bilerekmi yazdın !!?!!
    Cevabına göre acıklamasını yapıcam üşendim şimdi yazmaya boşuna ugraştırma

5. Ak ve deniz den paket satışları oluyordu. Herşey olabilir 2+2 4 etmiyor borsada . Ama az verdi bu sefer 600 belki birisi basıp çıktı. Herşey söylenebilir. Sadece tek tuş satınca enteresan geldi. Boş muhabbet işte takılıyorum ekran başında. Millet denizde yüzsün. Biz polho yu takip edelim

6. Neyse yorumu değiştireyim tartisma ortamı olmasın yine, sadece şunu soyliyeyim tweterda yazmak ne kadar kolay ya yazdığın tutmasın sil, yazma yazdım de sonra altı kapalı şekilde patrona yönetime hakaret et ohh mis
    Son düzenleme : temel analizci; 24-07-2022 saat: 01:41.

7. Yeni reçine fabrikası açılışı için belki cumhurbaşkanımızın uygun takvimi bekleniyordur.Tahıl müzakereleri sonucu tahıllar Türkiyeye getirilip buradan satışının yapılacak olması belki istanbula en yakın büyük limana olan talebi artircaktir.

8.  Alıntı Originally Posted by uzman053 Yazıyı Oku
    Yeni reçine fabrikası açılışı için belki cumhurbaşkanımızın uygun takvimi bekleniyordur.Tahıl müzakereleri sonucu tahıllar Türkiyeye getirilip buradan satışının yapılacak olması belki istanbula en yakın büyük limana olan talebi artircaktir.
    😃😃😃arkadaş güldürdun beni faydasız bilgi söylediklerin

Sayfa 452/612 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •