Onemli Gunler Banner
Sayfa 453/967 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553953 ... SonSon
Arama sonucu : 7731 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

Beymen e yeterli talep yokmuş
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

Alıntı Originally Posted by dandanakan.. Yazıyı Oku
    Peki sayın boran senin ne isin var burda demezlermi adama

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    fakirliğin gözü kör olsun, insanda para babadan biraz olacak birde iddia ediyorum Türkiye de değil de başka ülkede olsa şimdiye kadar milyon dolarlarla oynuyordum.kolay değil bukadar hırsız patronun olduğu bir borsada para kazanmak. En ahlaklı olanı isbank hisseleri.8 yıldır buraya saplanan parası pul olan bir sürü yatırımcı var.yani dostum yinede benim durumum kendi çapında fena değil ama şimdilik buradayız ☺️

3.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    fakirliğin gözü kör olsun, insanda para babadan biraz olacak birde iddia ediyorum Türkiye de değil de başka ülkede olsa şimdiye kadar milyon dolarlarla oynuyordum.kolay değil bukadar hırsız patronun olduğu bir borsada para kazanmak. En ahlaklı olanı isbank hisseleri.8 yıldır buraya saplanan parası pul olan bir sürü yatırımcı var.yani dostum yinede benim durumum kendi çapında fena değil ama şimdilik buradayız
    Inşallah dostum bende buradayım hep beraber kazanırız ve zararları çıkarırız keyfimize bakarız yoksa şemsiye hergün giriyor

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Sportive 2012de 100milyon üstü ciro yapıyordu şu an 170 milyon.dolar bazında ciro çok düştü .2017 yılında parakendecilerin ağlıyordu.bosuna değil .

DeFacto'nun 3-4 Mayıs 2018 tarihlerinde gerçekleştirilen halka arzı, küresel piyasalarda yaşanan dalgalanmaların piyasalar üzerindeki etkisi nedeniyle yeterli talebin oluşmaması dikkate alınarak Şirket yönetimi ve ortaklarınca daha ileri bir tarihte değerlendirilmek üzere iptal edilmiştir.

Saygılarımızla. "
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

Pahalı pahalı halka geçiriyorlar sonra talep oluşmadı

7.  Alıntı Originally Posted by enigma Yazıyı Oku
    Beymen e yeterli talep yokmuş
    Yabancı kurun geldiği seviyelere rağmen ilgi göstermemiş. Dikkat ederseniz Vakko da bir türlü satılamıyor. Sanirim kur daha da yukselirse yabanci belli üretim şirketlerine gelir. Mali sistemin üstündeki borç yükü Demokles in kılıcı gibi. Finansal krizin ekonomik krize dönüşme ihtimali görünen o ki uzun zaman bizi meşgul edecek veya krizin kendisi beklenenden hızlı gelişecek.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

8.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Yabancı kurun geldiği seviyelere rağmen ilgi göstermemiş. Dikkat ederseniz Vakko da bir türlü satılamıyor. Sanirim kur daha da yukselirse yabanci belli üretim şirketlerine gelir. Mali sistemin üstündeki borç yükü Demokles in kılıcı gibi. Finansal krizin ekonomik krize dönüşme ihtimali görünen o ki uzun zaman bizi meşgul edecek veya krizin kendisi beklenenden hızlı gelişecek.
    perakende sektörü tam biraz düzelmişti yeni sorunlar ortaya çıktı teknosa nerdeyse cirosunun onda bir fiyatına işlem görüyor üretici değilsen ithalata bağlı perakendeciysen çok zor bizim şirketin yönetimi sadece seyrediyor hiçbir atraksiyon yok sportive halka arz edilmeliydi bu hengameden önce biz amatör kişiler olarak neler olabileceğini görüyoruz heray trilyon gideri olan şirket göremiyor yazık bu paralara güzel maaş veren 300 kişi çalışan bir fabrikanında aylık personel giderini bizim şirket masa sandalyeden ibaret bir kuruluşa gider olarak ödüyor yazık

Sayfa 453/967 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •